Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha kiskoromba heresérvvel...

Ha kiskoromba heresérvvel műtöttek, attól még lehet gyerekem?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és kiskoromba műtöttek olyasmi miatt mert az egyik herém nem szállt le vagy ilyesmi.

Fogalmam sincs ,hogy ettől lehet-e gyerekem vagy nem ? A műtét sikeres volt teljesen .



2016. jún. 12. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Ehhez nem tudok hozzaszolni es nem is biztos, hogy valos valaszokat kapsz. De gondolom, szamodra ez egy fontos kerdes, szoval miert nem orvossal konzultalsz errol, miert itt kerdezel? :/


23N

2016. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A probléma gyógyszeresen és sebészeti beavatkozással kezelhető, amennyiben azonban ez a pubertáskorig nem történik meg, a spermatermelő sejtek véglegesen károsodhatnak.

Az orvos szerint lehet gyerekem mert jóval pubertás kor előtt kezeltettem.

2016. jún. 12. 17:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kereszttesóm a bizonyíték :)
2016. jún. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Azért vizsgálja 10-12 éves kor körül a fiúkat az iskolaorvos ilyesmire, mert ha ilyenkor még sürgősen műtik simán lehet a későbbiekben gyereke, mivel pubertáskor idején indul meg a "spermagyártás". És azért veszélyes a le nem szállt here, mivel a test hőmérséklete túl magas ehhez. Szóval nyugi, simán lehet.
2016. jún. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

A here le nem szállása nem here sérv.De mivel 2 van belőle

miért ne lehetne,akár ikrek is .

2016. jún. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem heresérv. A le nem szállt herével pont azért műtöttek, hogy később nagyobb eséllyel lehessen gyereked.
2016. jún. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Testverem is igyvolt. Baratnoje rendelt tesztet (ferfi termekenysegi teszt) es szepen pirosodott neki a csik.:) szoval lehet gyereke. Es lesz is nemsokara
2016. jún. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom akkor megnyugodtam:)!

Csak lattam valahol es kicsit megijedtem,de akkor ezek szerint nem lesz gond:)!

2016. jún. 13. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!