Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől van hogy a barátom...

Mitől van hogy a barátom péniszéről válik le a bőr és nagyon fáj neki? és alatta tiszta piros olyan mintha vérezne, de nem csak nagyon vörös

Figyelt kérdés
2016. jún. 18. 09:35
 1/10 A kérdező kommentje:
Tegnap vette észre és arra gondoltunk mivel kecskesajtot evett nem e lehet hogy allergiás rá és ez váltotta ki belőle. Mert a lábán oldalt piros foltok jelentkeztek
2016. jún. 18. 09:36
 2/10 anonim ***** válasza:

Std

Menjen el a bőr és nemibeteg gondozóba!

Meg te is!

2016. jún. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kecskesajttól mi?

Húzzatok SOS MINDKETTEN!!! orvoshoz!

2016. jún. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
A kecskesajt a tünet oka, ha mekeg a beteg. Ilyenkor állatorvoshoz is el kell menni.
2016. jún. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mielőbb menjetek el bőr - és nemibeteg gondozóba.
2016. jún. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De a lába is ki foltosodott ezért gondoltuk hogy allergiás lehet rá.. mert ez a két dolog kb egyszerre jelentkezett rajt a kiütés meg hogy hámlik le a bőre
2016. jún. 18. 12:14
 7/10 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom ez az oldal azért van hogy tanácsot adjunk vagy segítsünk nem arra hogy bunkóskodjunk, arra nincs semmi szükség akkor inkább ne írjanak ide!
2016. jún. 18. 12:16
 8/10 anonim ***** válasza:

Véletlen egybeesés lehet a kettő dolog .

Az hogy ilyen állapotba kerüljön 1 nemi szerv,annak nyomós oka van .Itt nem orvosok ülnek,tanácsként meg írták,ORVOS .

2016. jún. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem orvosok azért írtam hogy aki ide ír ne bunkóskódjon ha már egyszer ír hanem értelmes választ írjon. Ne leszólja az embert vagy bunkózzon!
2016. jún. 18. 18:02
 10/10 A kérdező kommentje:
Elnézést de ha olvasna észre vette volna hogy ezt írták oda "A kecskesajt a tünet oka, ha mekeg a beteg. Ilyenkor állatorvoshoz is el kell menni." én erre írtam hogy nem kell bunkóskodni mert úgy gondolom ez az oldal azért van hogy segítsünk vagy épp tanácsot adjunk!
2016. jún. 18. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!