Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körbe vagyok metélve. Eddig...

Körbe vagyok metélve. Eddig még semmilyen hátrányát nem éreztem, szerintetek később lehet neki?

Figyelt kérdés
16/f
2016. jún. 22. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem lesz nagy hátránya, legalább tuti nem lesznek tisztálkodási és egészségügyi gondjaid
2016. jún. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Nagy szegénységi bizonyitvány lenne az,ha valakinek ettől függne az egészségi állapota .A tisztán tartás ennek nem lehet függvénye .Én azért még olyanról nem hallottam ,aminek csak előnye lenne.
2016. jún. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De mik a hátrányok? Privátban is lehet
2016. jún. 22. 23:25
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Érzéketlenebb a makkod meg néhány metszett pénisz tud elég bénán is kinézni.
2016. jún. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem hinném hogy hátránya lenne,max vannak akiknek nem tetszik,vagy cukkolhatnak ha megtudják a korodbeliek
2016. jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is metelt.. Hatranyt nem okozott
2016. okt. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Miért cukkolnák? manapság egyre inkább elterjedt dolog ez. A makk tényleg érzéketlenebb lehet, vagyis az tőle, de könnyebb tisztán tartani is.
2016. okt. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Ez szerintem nem gond. Ha mossák rendszeresen a fityma sem gond,de így tudja fene gondozottabbnak férfiasabbnak néz ki.
2016. nov. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

Nem szép látvány,nem természetes a látvány,művi dolog.Akkor fogadható el ha sajna nem egészségügyi oka volt,amúgy barbár dolog egy kiszogáltatott,egészséges gyereknek,csecsemőnek,erőszakkal,akarata ellenére a testét így megcsonkítani.


Az egészségügyi ok teljesen más!!!!


Pont hogy sokan tüntetnek ellene.

2016. nov. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!