Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vannak itt olyan fiúk/férfiak...

Vannak itt olyan fiúk/férfiak akiknek ekkora a mellbimbójuk?

Figyelt kérdés

Szóval az a lényeg, h nagy.

[link]



#fiú #férfi #mellbimbó. nagy
2016. júl. 21. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem kb ilyen, miért?:D
2016. júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem nagy. Csak kicsit feltűnőbb, mert olyan élénk a színe.
2016. júl. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én semmi kivetnivalót nem látok benne.

Viszont mivel ez téged zavar, beszélhetsz a háziorvosoddal, aki adhat beutalót szakorvoshoz, aki részletes hormonvizsgálatokat is tud kérni. Aztán az eredmények után teljesen megnyugodhatsz. A teljes lelki megnyugvás pedig megérne pár órás rendelőben való tartózkodást.

2016. júl. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, de priviben nem válaszolok.

Két dolgot elérhetsz a dokival:

1. Lesz szakorvosi véleményed, hogy ilyen a testalkatod, egészséges vagy és normális! Ez alapján lelkileg is megnyugodhatsz.

2. Kiderülhet, hogy valamely hormonod alul - vagy túlműködik és arra adhatnak gyógyszert, amire helyreáll a hormonháztartásod és a bimbóudvar is szűkülhet valamennyire, ill. időben észreveszik a hormonháztartás zavarából kiinduló más - számodra esetleg nem látható - változásokat és időben kezelhetik.

Én nem látok más utat, csak azt, ha zavar valami és nem tudok valamit elfogadni, nem értek valamit, nem kapok rá érthető konkrét választ, akkor szakemberhez fordulok. Ha nincs tünetem, el tudok fogadni dolgokat, akkor életóm tovább az életem.

Viszont téged zavar, foglalkoztat. Egy szakember véleményét én meghallgatnám...

2016. júl. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebben semmi kóros nem látszódik .Bizony hogy vannak ilyenek .
2016. júl. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!