Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A ferfi nemiszervemen, a...

A ferfi nemiszervemen, a bort, nem tudom a ''fejig'' hatrahuzni, csak, egy kicsit? 13 eves vagyok, fiu. GYORS ES PONTOS valaszokat kerek, mert nagyon panikolok!

Figyelt kérdés

2016. júl. 21. 18:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
58%
Nem is kell teljesen...meg amúgy is valószínüleg fog az jobban menni 13 éves vagy még fogsz nőni ott is.
2016. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
lehet, hogy fitymaszűkületed van. 13 évesen már teljesen vissza kellene tudni húzni. menj el orvoshoz.
2016. júl. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
A makk pereme utánig kell csak. Lankadtan hátra tudod húzni teljesen? Állva félig vagy semennyire?
2016. júl. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 szamo77db ***** válasza:
89%
Orvoshoz kellene menni, nincs értelme itt találgatni.
2016. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Ezzel a problémával nem szabad várni, meg akkora baromságot sem hallottam, hogy x évig csak félig, aztán meg háromnegyedig. A fitymának csecsemőkortól fel kell tudni fájdalommenteseb teljesen a makk legvégéig. Nem értem a mai szülőket, hogy nem törődnek ezzel a problémával a fiuknál, hanem megvárják a kamaszkort. Menj el orvoshoz, és mutasd meg neki. Ne szenvedjél tovább.
2016. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Megjegyzés: A fitymának elég csak 7-10 éves korig hogy hátra lehessen húzni, csecsemőkorban szigorúan tilos hozzányúlni! Leghamarabb 3 éves kortól, vagy a teljes szobatisztaság bekövetkezése után lehet elkezdeni hátrahúzni.
2016. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%

5 ös jobb lett volna ha ezt a kérdést kihagyod .

Némileg a 6 os nak van igaza .

2016. júl. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hat, amikor kicsi voltam, a szulei el is vittek orvoshoz fitymaszukulettel, es az orvosok allitolag korul is meteltek... nem ertem, hogy ez miert nem segitett? A bor vissza tud noni oda, ahonnan eltavolitottak?
2016. júl. 22. 09:00
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy letapadásod volt, és azzal voltatok orvosnál?

A szüleiddel minél előbb tisztáznod kellene ezt, és kérd meg valamelyiküket, hogy kísérjen el urológushoz!

2016. júl. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%

Ha a makkodat bőr,fityma fedi akkor nem megéltek körül!!!😃


Meleg vízben próbáld a fitymád tornáztatni,hátrahúzkodni óvatosan az segíthet.


Ha nem válik be menjetek el urológushoz,beutaló nem kell.Lehet az orvos krémet ír fel kezelésre.Ha műtétet javasolna a metélést kerüld el,abba ne egyezetek bele

2016. júl. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!