Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez valami betegség? Hogy...

Zoza24 kérdése:

Ez valami betegség? Hogy lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés
Hát van egy pattanás szerüség a ... péniszemen a tövéhez közel, csak egy van és pár napja figyeltem fel rá és azóta nőtt is , elég kényes és úgy néz ki mintha genny lenne benne mint egy pattanásban mert fehéres a közepe, és hát nem tudom igazán hogy micsoda az , és meg vagyok ilyedve kicsit , mert nem voltam olyan szituációban hogy valami nemi betegséget kapjak el vagy egyáltalán , nem tudnátok segíteni, hogy ezt hogy kéne kezelni, hogy elmúljon ? vagy meg tudnátok mondani, hogy ez mi is ? Bocsánat kicsit kínos nekem ez a téma...

2016. aug. 1. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Mintha már lett volna egy ilyen kérdés a közeli napokban. Így látatlanba nemigen lehet mondani semmit sem, pláne, hogy ilyen pontatlan a megjelölés, hogy tövében. Valaminek a töve az egy körkeresztmetszetű vagy ahhoz hasonló valami alapjánál levőt jelent, de egy fának is van északi meg déli oldala, szóval a tájolást is ismerni kellene, meg a méretet, meg tisztázni, hogy szőrtüszővel kapcsolatos-e. Ez a pontosítás láthatóan nehezen megy ezért legjobb ha elmégy egy nemibeteg gondozóba.
2016. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem hát a mérete akkora volt mint egy teljesen átlagos pattanás most ilyen lencse méretű, úgy értettem az elhelyezkedését , hogy nem a fityma közelében van hanem , nem tudom a pontos megnevezést de ott ahol a pénisz csatlakozik a testemmel , tudom hülyén hangzik , lehet hogy szörtüszővel kapcsolatos mert azután figyeltem fel rá , hogy leborotváltam a péniszem környékét , Tényleg sajnálom , hogy nem tudom pontosan kifejezni csak mint említettem elég kínos ez nekem tényleg
2016. aug. 1. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem nyomkodod elmúlik az magától is .

Nekem egy patival orvoshoz menni,ciki lenne .

2016. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is csak nem igazán tudom, hogy mi az mert mint mondtam olyan mint egy patti csak érzékenyebb és nagyobb és hát szokatlan egy ilyen a öhm nemi szervemen , szóval békén hagyom én is úgy terveztem , hogy valami olyan megoldás lenne jó amiben nem szerepel orvos vagy akármilyen olyan dolog ahol mások is látják ezt legyen szó szülőről vagy barátról
2016. aug. 1. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!