Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez a pattanás (szemölcs? )...

Ez a pattanás (szemölcs? ) szerű valami a farkam tövénél jelenthet valami rosszat?

Figyelt kérdés
Igazából elég régóta ott van, csak nem nagyon foglalkoztam vele eddig. De lassan úgy néz ki, hogy akció várható, én pedig természetesen nem szeretnék úgy lefeküdni valakivel, hogy van valami nyavalyám. Jó pár hónapja ott van már, csak gondoltam majd eltűnik magától, de nem történt meg azóta se. Ha orvoshoz megyek nemi betegeshez vagy bőrgyógyászhoz menjek vele?
2016. aug. 7. 17:27
 1/5 A kérdező kommentje:

Így néz ki.

[link]

2016. aug. 7. 17:27
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Ne foglalkozz ezzel .Szexnél nem figyeli senki,hogy valami apróság lehet a zacsin.Egyébként bőrgyógyászra tartozik.
2016. aug. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem betegség, csak egy ártalmatlan fordyce pöttynek tűnik! Apró zsírmirigy szerűség, van a pasik többségének....van akinek a péniszén, van akinek a heréjén...

Ha zavar, menj el vele bőrgyógyászhoz, de ne parázz, mert nem fertőző és nem nemi betegség!

2016. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Inkább csak azért zavar, mert első alkalommal fogok szexelni, részben szívesség is lesz ez nekem, másrészt pedig ha szimpatikusnak bizonyulok (valószínűleg így lesz a beszélgetések alapján), akkor rendes szexkapcsolat lehet belőle. Ennek fényében pedig nem mindegy, hogy milyen az első benyomás rólam. :) Meg amúgy se vagyok egy önző szemét, akit nem érdekel más egészsége.

Köszönöm, akkor megnyugodtam, de bőrgyógyászhoz azért elmegyek. Biztos ami biztos. Ennyit megér két óra ücsörgés.

2016. aug. 7. 18:02
 5/5 szamo77db ***** válasza:
Így van! Keress fel egy jó bőrgyógyászt, ő nyilván segít neked.
2016. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!