Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » S. O. S Megvágtam a pélóm...

S. O. S Megvágtam a pélóm tövénél hajvágóval?

Figyelt kérdés
Nem volt itthon borotva és hajvágóval nekikezdtem, de becsipte és most vérzik mint atom...mit csináljak? Lehet valami gond bleőle? Most elmegyek fürdeni, remélem ha átmosom nem lesz semmi

2016. aug. 24. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Először állitsd el a vérzést aztán ha van valami akár ragtapasz vagy valami krém kend be vele (krémet inkbb fürdés után)
2016. aug. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

köss rá egy csinos masnit...

Egyébként kend be valami szesszel, az elállítja a vérzést, aztán, ha kell, tegyél rá ragtapaszt.

2016. aug. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
már minden f@$za :D elállt a vérzés, tusfürdő se csípte, pedig elég nagy vágás van rajta.
2016. aug. 24. 23:10
 4/5 anonim válasza:
Meg ágod a f@ sz od és rögtön kiírod gyakorira, hát ez nem semmi.
2016. aug. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát kit kérdezzek meg, este fél 11-kor? :D egész család aludt. szobám meg itt van a fürdőszoba mellett, gép meg bevolt kapcsolva.
2016. aug. 26. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!