Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vörös a fitymám és a makkom...

Vörös a fitymám és a makkom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy 15 éves serdülő fiú vagyok.

Néhány nappal ezelőtt szokatlanul elkezdett viszketni a makkom. Úgy gondoltam majd elmúlik. Ma éppen maszturbálni szerettem volna, erre látom, hogy nagyon vörös az alsó fele a makkomnak és a fitymám is.Bekentem sudo krémmel, az segíthet? Mitől lehet ez? Elkel mennem az urológiára, ha igen kell időpontot foglalni? Előre is köszönöm az értelemes válaszokat!



2016. szept. 12. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
házi orvos, bőrgyógyász vagy urológia. nem feltétlen van komoly baj ,lehet csak felírnak valami tisztító krémet, amivel moshatod. többekkel megesik ebben a korban
2016. szept. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az urológiára kell időpontot foglalni? Vagy csak annyi, hogy bemegyek a szakrendelőbe és kivárom a sorom?
2016. szept. 12. 15:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Ebben a korban? Bárkivel megeshet. Menj orvoshoz, ha több napig fent áll a probléma.
2016. szept. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

Ez egy külső probléma,és a bőrgyógyászatra tartozna .

Beutaló ide sem kell .Ezt a Canesten oldat,ami gomba gyanuja miatt kellene,és Neogranormon,ami az esetleges gyulladás tüntetné el,2-3 nap alatt helyre tenné .

Minden gyógyszer recept nélkül kapható .

A makk szine azért nagyban ilyen ám,ha még nem vagy nagyon tapasztalt .A szinét az adott vérbőség okozza .

2016. szept. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor a neugranormon segíthet, értem. És akkor ha elmennék urulógiára oda kell időpont vagy csak annyi, hogy bemegyek és kivárom a sorom?
2016. szept. 12. 16:53
 6/10 anonim ***** válasza:
29%

Urológiára is elmehetsz, bár bőrgyógyászhoz jobb lenne, az is lehet, hogy urológus, ha bunkó akkor átküldd, ha normális akkor megnézi.


NE KENEGESD SEMMIVEL!


Ne kezd el magadat kezelni, főleg ne random emberek tanácsára a netről akiknek még hasonló problémájuk sem volt, de ha volt is akkor sem biztos, hogy a tied ugyanolyan, mint az övéké!


Komolyan annyi doktornak hitt ember van itt, hogy látatlanban már kétféle kenőcsőt is "felír neked". Mi van akkor, ha rosszabbodik is az állapotod, akkor elítélendő a válaszadó?


Orvos kezelését fogadd majd el!

2016. szept. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Az általam irtak károsodást nem okoznak.A későbbiekben is nagy hasznukat veheted.Más hasonlókra is jók,főleg a Neogranormon.ha nem akár 3-4 nap után nem lenne eredményes a használata,amit nagyin kétlek,akkor kell menni bőrgyógyászhoz,és nem urológushoz,mert ez a b.gyógyász szakterülete .A 61 % csak az eszét cifrázza itt .
2016. szept. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Rendben van ahogy gondolod. A gyógyszer az gyógyszer és feleslegesen ne használjuk. Lehet az orvos teljesen mást írna fel, mert teljesen más problémája van amit te nem tudsz, de azért ezt a terméket akarod ajánlani neki. Félelmetes.


Amúgy olvasd el még egyszer, mert te sosem olvasol el semmit figyelmes. Ajánlottam a bőrgyógyászt, de az urológus is megtudja nézni akár, sőt még a háziorvos is, ha nem olyan jellegű a dolog.


Ahogy már hangsúlyoztam. Ne kezeltesd magad semmivel, menj orvoshoz és ha szükség lesz rá akkor majd használod!

2016. szept. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sokféle betegség lehet a hímvesszőn is ami viszketéssel és vörösödéssel is járhat illetve ezek elsődleges tünetek is lehetnek és később másfajta is előjöhet.


Ha esetleg valaki kiírná, hogy megcsípett valami és pirosodott a helye akkor azonnal írnád neki a Neogr.-t

Pedig lehet, hogy Lyme-kóros ami legalább 3 heti célzott antibiotikumos kezelést igényel. Na ugye ugye kedves hozzáértő. Inkább orvoshoz kell elmenni. Te is ugyanúgy okoskodsz mindenhova, de csak a saját kezelésedet ajánlod az embereknek, pedig nem vagy orvos.

2016. szept. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csapj rá egyet gumikalapáccsal. Meglátod,mindjárt kék lesz.
2016. szept. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!