Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fáj a bal herém, szerintetek...

Fáj a bal herém, szerintetek komoly?

Figyelt kérdés

Egy hete elkaptam valamiféle vírusos fertőzést, minek következtében piros pöttyök jelentek meg a szájamba és a torkamon. Most kezdek helyrejönni belőle. Tegnap délután kezdett kicsit fájni a bal herém amikor lábon álltam, továbbá a hasam körül is enyhe fájdalmat éreztem. Nincs étvágyam. Ha lefekszem teljesen elmúlik a fájdalom, ülő helyzetben kicsit fáj, de állva erősebben.

Amikor kezd fájni a herém, akkor a hasamba is kis fájdalom jelentkezik, de egyszerre múlik mindkettő el. A fájdalom nem erős, de elég kellemetlen. Forduljak azonnal orvoshoz, vagy egyből urulogushoz? Vagy várjak még pár napot, hátha elmúlik?

Köszönöm a segítséget!



2016. szept. 30. 02:27
 1/3 anonim válasza:
Szerintem pár napot várj, de ha nem javul menj el dokihoz. Nehogy valami komolyabb bajod legyen!
2016. szept. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Egyelőre a háziorvoshodhoz menj el még ma, bár elképzelhető hogy antibiotikumot fog felírni neked!

Igyál sok gyógyteát, csalánteát, és a folyadékpótlásra fokozottan figyelj oda!


Lenne amúgy a problémádra bio-bb megoldás is, ami viszont nem károsítja a szervezetedet, mint a gyógyszer, de ez most nem ide tartozik.

2016. szept. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmikép ne várj, ne tegyél fölösleges időrabló kerülőt a háziorvoshoz, irány az urológia, NEM KELL BEUTALÓ!

Gondolj arra, hogy egy banális mumsz-tól meddővé lehet válni, akkor a vírus is okozhat életre kiható bajt!!

2016. okt. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!