Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 évesen olyanok a heréim...

14 évesen olyanok a heréim mint egy felnőttnek, ez normális dolog, vagy valami bajom van?

Figyelt kérdés
Szerintem túl nagyok, vagyis annak érzem, látom őket. Tesin például futás közben nagyon "dobálóznak" ciki lenne ha valaki észrevenné -.-

2016. okt. 1. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
örüljél neki, ha nagyok. hordjál olyan gatyát, amiben nem látszik ki a "dobálózás". ennyi.
2016. okt. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem gondolom hogy baj lenne. Hord olyan alsót ami fogja és akkor nem fog dobálózni. :D
2016. okt. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Koran ero vagy, orulj neki. Hordj passzos alsot es akkor nem ugralnak. A lanyok ugyanezt erzik a mellukkel kapcsolatban, ezert hordunk melltartot, sportolaskor az erosebb tartas miatt sportmelltartot. (Csak nekunk meg faj is)
2016. okt. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha korán kezdtél nemileg érni, akkor elképzelhető, hogy nagyjából elérték végső méretüket. Persze megfelelő vizsgálat nem árt annak kiderítésére, hogy nincs-e heresérvről szó, mert ugye azt pontosan tisztázni kell, hogy most magukról a herékről beszélsz, vagy pedig az egész herezacskóról. Egyébként meg valóban a heréket megfelelően tartó alsónadrágot vagy szuszpenzort kell viselni és nem boxert. Ennek kapcsán még az is felmerülhet, hogy egyszerűen olyan embertípusba tartozol, aki lógó herékkel rendelkezik, esetleg még sovány is és a herezacskóban kevés a zsírszövet.
2016. okt. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nincs. Egyszerűen csak serdülsz.
2016. okt. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem is lógós fecskét hordok az megtartja
2016. okt. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Normális. 14 évesen simán lehetnek a testedhez képest aránytalanul nagyok a nemi szerveid.
2016. okt. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A 4es elképesztő ostobaságokat írt. A herezacskóban nincs zsírszövet még a kövéreknek sem. Nem kell suspensort hordanod, nem baj ha lógnak a golyóid, az a természetes állapotuk, majd megszokod, sőt szerintem izgató dolog, ahogy a buszon rázkódnak. Nem ciki, hogy látszik, hogy fiú vagy és nem egy kasztrált.
2016. okt. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne hord passzos alsót!

Ha felhúzod a testedhez a heréidet, a spermiumok életképtelenné válnak a zacsiban! Most még biztosan nem akarsz felcsinálni senkit, de későbbre is gondolj!

2016. dec. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
engem is cikiznek hogy a heréim lelógnak a makkom alá de már nem zavar 20 fiu nekem is himbálóznak futás közbe
2017. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!