Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért görbül a farkam lefele?

Miért görbül a farkam lefele?

Figyelt kérdés
mit tegyek hogy egyenes legyen ne olyan lefele hajló görbe? nagyon idegesít hogy amikor áll lefele hajlik és nem anyira merev hogy teljesen álljon mit tegyek hogy egyenes és hogy merev legyen ne olyan puha. 13/f
2016. okt. 12. 09:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
A fiúk nagy részének nem teljesen egyenes a pénisze. Ha nem túl nagy mértékű a görbületed, akkor ne foglalkozz vele! Ha jobban fel vagy izgulva, biztosan keményebb lesz az erekciód.
2016. okt. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ez alkati dolog, megvaltoztatni nem tudod.
2016. okt. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
nemár nem tudom?
2016. okt. 13. 15:32
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem lehet megváltoztatni, maximum műtéttel, és csak akkor, ha nagyon nagy mértékű a görbület.
2016. okt. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nagy a görbület mértéke, akkor javasolt a műtéti beavatkozás.

Fogadd el, sajnos ez ellen nem tudsz sokat tenni. Mellesleg, lehet ha erősebb erekciód lesz, egyenesebb is lesz egy kicsit. ki tudja...

2016. okt. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
és eszt a műtétet hány éves kortól lehet?
2016. okt. 14. 15:26
 7/22 anonim ***** válasza:

Hát ezt az orvostól kellene megkérdezned. Viszont az biztos, hogy 18 éves korodig kelleni fog a szüleid beleegyezése is.

De miért vagy olyan biztos benne, hogy erre lenne szüksége? Olyan súlyos a görbület?

2016. okt. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

A görbületet elméletileg, bizonyos "kutatások szerint", sok minden befolyásolhatja. Pl az hogy hogy helyezed el a gatyádban, de ez abszolúte nem biztos, ez alkattól is függ. Bocsi ez most jutott eszembe, #5ös voltam.


Ja és nagy a görbületed? Mert amúgy meg (Nem tudom mennyire vagy felvilágosítva, nem akarlak semmivel megrontani) lehet a jövőben a barátnőd - ha nem olyan nagy a görbület, ugye ami műtétet igényel - örülni is fog ennek a görbületnek.

2016. okt. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
hát nincs olyan borzasztó görbület csak ahogy vastagodik meg nő ugy görbül meg nem áll fel rendesen
2016. okt. 15. 13:24
 10/22 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem áll fel rendesen? Nem elég kemény?
2016. okt. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!