Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pattanás szerű pöttyök a...

Pattanás szerű pöttyök a péniszen (egy kicsit szégyenlős vagyok), mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat a "furcsa" megfogalmazásért, de erről a témáról igen szűkszavú és szégyenlős vagyok. (14/f)


Egyből a lényeget írom le: Körülbelül 10 hónapja megjelentek valamiféle "mirigyek" (olyanok mint a pattanások, de mégsem az), a tetejük fehér és minimális váladék (mint egy pattanás) jön ki belőlük... Az elején azt hittem, hogy hamar elmúlik, de nem így lett. A péniszem alsó részén vannak egy 10-15 darab ilyen kis pont.


Ez a serdüléssel jár? Vagy ezek faggyúmirigyek lennének?


És mit lehet ellene tenni?


Az nálam esélytelen, hogy elmenjek vele ehhez értő orvosokhoz, még a szüleimnek se mondtam el. Eléggé szégyenlős vagyok és még fiatal.



2016. okt. 16. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Én herpeszre gyanakszom, ami egy nemi betegség, keress fel egy urológust!
2016. okt. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És akkor valamilyen gyerekorvost keressek fel vagy micsodát?
2016. okt. 16. 19:04
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
küldj róla képet, lehet tudok segíteni, nekem is ilyen volt, de nem akarok rossz "diagnózist" felállítani
2016. okt. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És hol küldjem el?
2016. okt. 16. 19:14
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
itt üzenetben?:D
2016. okt. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezek nyilván faggyúmirigyek, amelyekben kissé bennreked a faggyú. Megszokott dolog, előfordulási gyakorisága egyénileg erősen változó, sokszor megjelennek a herezacskó bőrén is szőrtüszőhöz kapcsolódva.
2016. okt. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ha ilyen nincs ok aggodalomra, és ne nyomkodd!

Ezek az ártalmatlan fordyce pöttyök.

2016. okt. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Fordyce pöttyök lehetnek. Erre keress rá! Ha erre gondoltál, ez sokaknak van, és teljesen ártalmatlan elváltozás, szóval nem kell aggódnod miatta.
2016. okt. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!
2016. okt. 17. 16:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Senkinek sem küldj képet!



Nagyon sok férfinak van a makkján fehér pöttyöcske,ezek gyakran kamaszkorban jelennek meg és csak esztétikai probléma.(Pearly penyle papules a neve,keress rá)

Ez nem betegség,de lézerrel lehet csak feltüntetni.



A másik amikor a péniszed vannak fehér pöttyök annak fordyce folt a neve,szintén csak esztétikai hiba,nem betegség.


Mindkettőre keress rá!!!!



De amúgy ha a péniszeddel baj van,vagy lenne akkor tud hogy 14 éves kortól egyedül már elmehetsz urológushoz,ő foglalkozik vele,beutaló nem kell.Vagy a rendelésre kell elmenni vagy telefonon jó akár időpontot kérni,tb kártyát,személyit kell vinni

2016. okt. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!