Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület mennyire menthető?

Attamindenit kérdése:

Fitymaszűkület mennyire menthető?

Figyelt kérdés

Ha 15 évesen bemegyek az urulógiára azt állítva hogy fitymaszűkületem van akkor komolyan vesznek?

De nem tudom eldönteni szükséges-e mert a makkomon félig feljön a bőr valahogy nem leherne annyira kitágítani hogy akkor is lejöjjön rendesen ha fel áll?


2016. nov. 11. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Hogy lejön-e, azt a fitymafék hossza is befolyásolja. A fityma szájadékát lehet tágítani, de a fitymafék nyújtása házilagosan nemigen megy, ahhoz egy is bemetszés kell.
2016. nov. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha bemész, és közlöd a problémádat akkor megvizsgál a doki. Ő megmondja mi a helyzet, és mit kell csinálni.
2016. nov. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
46%
Mindenkit komolyan vesznek.A doki nem fogja felállítani,mert mindenkiét lankadt állapotban vizsgálja meg .Gyanitom azt mondaná,szorgalmasan "tornáztasd" és felírna valamilyen síkositót hozzá .
2016. nov. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Komolyan vesz az orvos.Lehet első neki futásra szteroidos krémet ír fel,ha a műtétet javasol akkor hallgasd végig de légy észnél mert sok körülmetélés párti,ha ezt javasolná mond meg ezt szeretnéd elkerülni és akkor olyan műtétet javasol amivel a fitymád megmarad,hisz nem hiába van az itt.



Ha műteni kell a műtét időpontjában meg tudtok egyezni,jobb szünidőre tenni,mert 4-6 hét a gyógyulási idő,az első 2 hét tud kellemetlen lenni,meg ott szülői hozzájárulás is kell.



Meleg vízben a fitymád megprobálhatod tornáztatni,pár hónap alatt javulást vehetsz észre

2016. nov. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Körülmetélést fog javasolni. Nekem is az lett. 23 éves vagyok.. Amúgy.. Néztem a többi eljárást, megoldást.. De a plasztikák gusztustalanok szerintem.. Még a részleges metélés is.. Csak az első 2 hét kellemetlen. Utána minden kb ugyan olyan. Csak meg kell szokni az új szitut. :)
2016. nov. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Johnny12 válasza:
51%

Hali! A fitymaszűkületre nem csak a műtét a megoldás. Többféle termék is van, amelyek a bőrnyújtás elvén működnek. Van közöttük sok bizonytalan cucc, de az egyik szett segített nekem is.


Két hét, és volt nincs szűkület.


Az eljárás egyébként nem új. A plasztikai sebészek is használják számos esetben. A mamámnak megégett az orra vége. Elég csúnya volt. A környező bőrt megnyújtották, ráhúzták az égési sebre és összevarrták. Alig látszik a helye.


Szóval, nem hülyeség, amit a bőrnyújtásról írnak. De nagyon ésszel kell csinálni. Kevés a biztonságos eszköz.


Persze, sokan mondogatják, hogy mindenkinek az esete más és más. Ha így van, akkor miért metélnek mindenkit körül? Az mégis működik mindenkinél?


És a bőre nem nyúlik mindenkinek?


Bőrnyújtás okosan, és volt nincs szűkület. A nagyon súlyos eseteknél nem biztos, hogy működik, de egyébként sima ügy.


A novoglan cucc pl. ilyen. Remélem, tudtam segíteni.

2016. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!