Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatagyulladásom van. Mit...

Prosztatagyulladásom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
19/F vagyok, prosztatagyulladásom van, az orvos felírt egy Pollstimol-cernil tablettát, ami valamennyire talán hat, de elég gyakran lüktető érzés van a húgycsövemben, s zuhanyzás után főleg nagyon rossz, mintha beakarnék pisilni, 1-2 óra kell mire eltudok aludni. Nem tudom mit tegyek nagyon rossz.

2016. nov. 12. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából csak egy valamit tudsz tenni elmégy urulógus magánrendelésre.Én azt javasolnám ne kísérletezz a helyi kórház vagy sztk szakembereivel mert ez egy olyan betegség ami szakértelmet meg odaadó figyelmet igényel és azt ingyen nem kapod meg.Én személy szerint nagyon megjártam mert halogattam az ujjazást és utána is csak sztk jártam és azt értem el vele hogy hónapokig injekcióztak mire meggyógyultam .
2016. nov. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyakran kell üríteni a prosztatát.
2016. nov. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted sztk-ban nem figyelnek oda az orvosok? Nem gondolom, bár biztosan nem annyira alaposak.
2017. júl. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2017. júl. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Feelgood35 válasza:

Sziasztok :)


Nekem is hosszú ideig be volt gyulladva a prosztatám.


Egy gyógynövénykivonatokból álló készítménytől azonban elmúlt a gyulladásom és a szex már nem ritka dolog többé az életemben. :)


Egyik barátommal együtt kevertük ki, ezt az egyedülálló gyógynövénykivonatot.


Nem ígérek mást csak annyit, hogy pár napra esetleg pár hétre elmúlhat a prosztatagyulladásotok.


10-20 embernek tudok adni ebből a gyógynövénykivonatból - természetesen INGYEN :)


Akik kipróbálják, tőlük nem várok mást mint visszajelzéseket, hogy hatott-e nekik a termék.


Természetesen kúraszerűen kell ezt is szedni és mellőzni kell mellette az alkohol és a fűszeres ételek fogyasztását, valamint a gerinctáji izomigénybevételeket, ami összepréselheti a prosztatát.


Én személy szerint a prosztatamasszázs ellen is vagyok, lehet segít a baktériumok eltávolításában, de valljuk be tökéletes antibiotikum nincs és masszázs nélkül egyből helyrejöttem én is, amíg masszázzsal csak sokkal rosszabb lett az állapotom.


A cél nem meggyógyulni, hisz a prosztatagyulladást számos baktérium, gomba, vírus és egyéb autoimmun betegség is okozhatja, hanem lehetőséget csinálni, hogy tünetmentesek legyünk, életvitelünktől függően napokra vagy akár hónapokra is.


Aki kér ebből a gyógynövénykészítményből az írjon a


nevessmost@gmail.com e-mailcímre


Elötte nagyon sokmindent kipróbáltam én is már és ez bevállt.

Rettentő kiváncsi vagyok, hogy ti is helyrejöttök-e.

Én bízok benne.

Forduljatok hozzám bizalommal.


Örülök, ha tudok segíteni.


Üdv: Máté

2017. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!