Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez nem sima fitymaszűkület....

Ez nem sima fitymaszűkület. Ez most akk mi? Merevedéskor nem tudom felhúzni a fitymámat, nyugalmi állapotban simán feljön. Lent részletezem

Figyelt kérdés
Szóval nincs letapadva, nem is rövid a fékem....mikor feláll, akk nem jön fel a fityma, de nem fáj, nem is zavar...normálisan ki tudom verni, semi baj...lehet így sexelni egyáltalán?Vagy akkor ez most mi?...úgy tudom, h a fitymaszákületnél a merevedés nem egy kellemes állapot...
2010. ápr. 29. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbálgasd felhúzni (nem rángatni, hanem szépen fokozatosan) és akkor a bőr kitágul.

Nekem is így volt, de már rendbejött.

2010. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
merev vagy sima helyzetben huzogassam? Am 17 eves vok
2010. ápr. 30. 09:57
 3/4 A kérdező kommentje:

vagyis ...

merev vagy nyugalmi helyzetben huzogassam? Am 17 eves vok

2010. ápr. 30. 09:57
 4/4 anonim ***** válasza:
8%

Húzogasd akárhogy, lényeg, hogy finoman, táguljon a fürdés után, de ne repedjen, ne rángasd.

Krémet is írathatnál föl a dokival, amivel ilyenkor kened, hogy segítsen kicsit. Ha amúgy feljön a bőr, akkor szerencsés vagy és nem akarnak majd körülmetélni. Velem megesett és azóta sok gondom van vele, szóval próbálj meg mindent, ha meg akarod úszni ezt, de nem siess, csak szép finoman. lehet, hogy egy bemetszés is segíthet a dolgokon, kicsit meglazulna a fityma és az hamar gyógyul és nem is kell csonkolni belőle akkor...

2010. ápr. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!