Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék szakadás után ez...

Fitymafék szakadás után ez normális?

Figyelt kérdés
Csütörtök este szex közben részlegesen elszakadt a fitymafékem. Elmentem az urológiára, ahol 5 öltéssel visszavarták. Ha nem nyúlok hozzá semmilyen panaszom nincs, eléggé érzékeny de alapvetően nem fáj, majdnem mintha semmi sem történt volna. A bajok akkor kezdődnek, ha tisztítás és fertőtlenítés céljából hátra húzom a fitymát. Iszonyatosan ráfeszül a pajszerre, különösen a makkom előtti kis "vályúba" ül be és onnan aligha mozdul. A tisztítás után úgy kell "visszaerőltetnem". Nem valami kellemes művelet. Naggggyon nagyon feszül a hátra húzott állapotban. A makkom alsó része, ahol egyesül a fékkel különösen piros ilyenkor. Valaki járt már így?

2016. nov. 28. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell heveskedni.
2016. nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem féket vágtak először.. majd körülmetéltek, mert nem oldott meg mindent. De a lényeg. Gondolom a féknél, ha felszívódó varratot raktak, mint nekem anno, akkor az kihullik és azzal a bőr is enged kicsit.. mm ahogy összevarrja, azzal csinál egy kis "szűkületet".. dokit kèrdeztem én is akkor ez miatt. Azt mondta, hogy senki sem mondta, h könnyü lesz a gyógyulás.. várd meg nyugodtan, amíg nem lesz varrat
2016. nov. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, logikusnak tűnik, amit mondasz. A varratok felszívódóak. Te miként tisztítottad és milyen gyakran?
2016. nov. 29. 17:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Kamillateás áztatás
2016. nov. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!