Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi baja lehet a fitymámnak?

Subb3rY1337 kérdése:

Mi baja lehet a fitymámnak?

Figyelt kérdés

Ha lankadt állapotba van akkor nagyon könnyen fel jön rajta a bőr,ha meg merev állapotba van ,akkor meg nehezen és kissé fájdalmas

és Ha sikerül is rajta felhúzni a bört,akkor nem tudom úgy hagyni,mert ha elengedem 5mp alatt vissza is húzodik a bőr

( nicns szkűkületem csak volt kb fél éve)

14Éves vagyok



2017. jan. 8. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:

"..nincs szkűkületem csak volt kb fél éve "

^ez hogyan oldódott meg? és biztos vagy benne hogy teljesen megszűnt? Orvosnál voltál-e vele?


Több infó kéne, mert így ez bizony (enyhe)- enyhébb szűkületre utal.

2017. jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az 1-esnek!
2017. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

felhúzodott magától,rendesen látszik a perem,meg ilyesmi

akármeddig le tudom húzni,magyarul ameddig csak lehet

2017. jan. 8. 19:49
 4/5 Colix válasza:

nekem is így volt és megsemm fordult a fejemben hogy ez nem normális, mára már kicsit lazultak a dolgok.

21/F

2017. jan. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azzal nincs baj hogy ha elengeded visszacsúszik a fitymád,de mivel nehezen tudod mereven hátra húzni a futamára,kis szükületed lehet.


Ha óvatos vagy ne hogy sérülés legyen belőle és meleg vízben vagy sikósítóval tornáztatod a fitymád napi szinten akkor javulhat a helyzet,könnyebben tudod idővel hátra húzni.


Vagy elmehetsz urológushoz egyedül,beutaló nem kell,lehet ír fel krémet

2017. jan. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!