Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet az oka, mi a gyógymód...

Mi lehet az oka, mi a gyógymód? Részletek lent.

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Azt hiszem korai magömlésben szenvedek, mert általában néhány percnél tovább nem bírom behatolás után(legtöbbször misszionárius pózban történik).

Volt egy több, mint egy éves kapcsolatom egy lánnyal, aki ugyancsak "hamar élvező típus", de sokszor még vele is nehézségeim voltak, sok erőfeszítésbe telt, ezt a pár percet is feltornázni mondjuk 20-30 percre. Azután viszont jó fél évig nem volt senkim, nem is voltam senkivel.

Most viszont megint van egy kapcsolatom, de ez a lány nem megy el olyan könnyen, mint az exem, én szájjal mindig befejezem neki, de azért nem olyan..

A másik problémám, hogy ha maszturbálok, akkor szoktam azt csinálni,hogy amikor érzem, hogy mindjárt elmegyek, akkor leállok, elengedem, de ezt párszor 4-5 alkalommal tudom megcsinálni, ha pl. 5-ikre is vissza tartom, akkor utána elernyed és hiába csinálom, csak 5-7 perc után keményedik vissza, de utána is ugyanaz jellemző, mint amit leírtam, kezdődik az egész elölről. Na most, ha ez aktus közben történne, az nagyon nem lenne jó, viszont ott olyan erős az ingerlés, hogy ez nem szokott bekövetkezni, de lehet csak azért, mert nem is tudom 5ször megfékezni, az erős ingerlés/izgatás miatt.


Szerintetek erre mi lehet a gyógymód? Valami hasznos tippek, tanácsok? Köszi a normális válaszokat!



2017. jan. 9. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak olyan óvszerek, amik tudnak segíteni azon, hogy tovább bírd. Pl.: Durex Extended Pleasure
2017. jan. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Végső esetben Lidocain spray.
2017. jan. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!