Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 évesen fitymaszűkület,...

13 évesen fitymaszűkület, rövid fék?

Figyelt kérdés

Lankadtan teljesen le tudom huzni a bort a makk ala fajdalom nelkul, de ha allo penisszel csinalom akkor csak nagy nehezen tudom a makk ala huzni es az is eleg kellemetlen es ha sikerult akkor is nagyon feszul. De a makkom aljatol lejjebb meg labkadt allapotban se tudom huzni, mert rovid a fekem.

Igy kesobb nem tudok majd szexelni. Mit lehet tenni ezek ellen?



2017. jan. 10. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre semmit. Majd ha szexelsz egy lánnyal/fiúval (ma már így illik írni, nehogy berágjon valaki :D), akkor észreveszed, hogy ez mennyire akadályoz a tevékenységben. Ha igen, akkor doki.
2017. jan. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Colix válasza:
100%

fog az még változni nyugi, nekem is úgy volt.

21/F

2017. jan. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.Hetereó vagyok, de azért köszii:D

2. Köszi, most megnyugtattál:)

2017. jan. 11. 07:07
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Az jó hogy a makk mögé tudod húzni a fitymád mereven is,még ha nehezen is megy.

Meleg vízben vagy sikosító segítségével is kiprobálhatnád hogy úgy esetleg könnyebb e hátrahúzni a fitymád.


De 14 éves kortól egyedül elmehetsz urológushoz,beutaló nem kell hogy esetleg megvizsgálni.

Ha fitymaszükület lenne akkor enyhe és lehet csak szteroidos krémet írna fel az orvos.

Ha fitymafék rövid azt át szokták műtét során vágni.

2017. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!