Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bőrgomba a péniszemen?

Bőrgomba a péniszemen?

Figyelt kérdés

Bőrgomba van a péniszemen, konkrétan a makkomon főleg és nem tudom mivel múlaszthatnám el. Kentem canestennel egy ideig de nem használt. Tudom bőrgyógyászhoz kellene elmennem de ha nem muszáj nem költenék rá pénzt és amúgy sincs nagyon időm rá.

Az lenne a kérdésem hogy esetleg tud valaki javasolni valamit? Esetleg akinek volt már, ti mivel múlasztottátok el?

A válaszokat előre is köszönöm



2017. jan. 17. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Láthatod hogy otthoni kuruzslástól nem múlik el. A tb-s orvos nem kerül pénzbe, felír egy kenőcsöt arra meg csak kibírod fizetni azt a max pár ezer forintot.
2017. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Bőr gombából számtalan van.Ezért nem használt a Canesten sem . Ezért kell orvoshoz menni,vizsgálatért ha van érvényes Tb kártyát fizetni sem kell.A gyógyszer igaz nem ingyenes .
2017. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!