Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy olyan betegségemamit...

Van egy olyan betegségemamit talán a felfázáshoz tdnékhasonlítani (többi lent), válasz rá?

Figyelt kérdés

Van egy olyan betegségemamit talán a felfázáshoz tdnékhasonlítani, sűrűn megyek vizelni, de mikor kiérek a WC-re nem történik semmi, majd mikor elhagyom a helyiséget akkor megint az az érzés van bennem, hogy vizelnem kell...

nos ezzel kapcsolatban édesapám, illetve mamám is álmodott veséről, az ha valaki veséről álmodik, milyen jelentésssel bír?

17/F



2017. jan. 19. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lenne ésszerűbb álomfejtegetés helyett elfáradni az urológiára?
2017. jan. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem gondolnám ehhez a vesének lenne köze,ugyanis a vizelési ingert nem az kelti.Lehet ez húgyhólyagi,vagy prosztata gond

Akár már rossz beidegződés is .

2017. jan. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nem értek ehhez, apu azt mondta, hogy urulógiába kéne menni, persze mindent megteszünk, de a házi orvos Vesegondozóba küldött el minket
2017. jan. 19. 10:56
 4/8 A kérdező kommentje:
urológuhoz*
2017. jan. 19. 10:56
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Én biztos urológushoz mennék,ebben ő lehet a nagyobb szakember,nem egy háziorvos.Beutalót sem kell kérned tőle .Majd elküld az urológus,de az sem biztos,hogy a vese gondozóba .
2017. jan. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én háziorvosom azt mondta semmi bajom, aztán elmentem urológushoz és kiderült hogy felfáztam és volt egy enyhe gyulladásom is. A háziorvos sem tud mindent.
2017. jan. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen tudom, csak ez a betegség nem most kezdődött már általánosba is volt ilyen, olyan 12-13 éves lehettem és mindig télen jön elő, minden télen felfáznék?

Kaptam rá gyógyszert, de nem sokat használ, de hát akkor valószínüleg urológus lesz, köszönöm a válaszokat :)

2017. jan. 19. 12:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Cukorbetegseg tunete is lehet. Foleg, hogy telen.jon elo, mint mondtad. Gondolom ilyenkor kevesebbet iszol, amitol felmegy a cukrod.
2017. jan. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!