Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A nemi szerven lévő vörös...

A nemi szerven lévő vörös foltokkal urológiára kell menni, vagy bőr és nemibeteg szakrendelésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Szerencsére nem sűrűn kellett még ilyen rendelésre mennem, de most úgy néz ki, hogy muszáj. A makk részen sok apró kis vörös folt jelent meg, és nem is akar elmúlni már pár napja, így gondoltam megvizsgáltatom. Ezzel a problémával most melyik osztályra kell mennem? Az urológia lenne logikus számomra, de biztos ami biztos. :)

A prosztatavizsgálat ilyenkor kötelező? Mert volt benne részem, és most inkább kihagynám.



2017. jan. 19. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez a bőrgyógyász szakterülete.Itt nincs prosztata vizsgálat .
2017. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Ide sem kell beutaló,csak taj kártya,netán időpont kérés .

előző

2017. jan. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Az még úgy jobb is lenne, úgyis anyajegyet is akarok vizsgáltatni. Bár akkor privátba kell mennem, mert az itteni kórházban hónapokra adnak időpontot. :/
2017. jan. 19. 14:24
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Bőr és nemigyogyászat, az urológus nem börbetegségekkel foglalkozik, hanem a pénisz és a kiválasztó rendszer egyéb betegségeivel.
2017. jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt uszoda gombának hívják a bőrgyógyászok,mivel ott lehet leginkább elkapni.Pár évvel ezelőtt

voltam ezzel a János kórházban.

A doki azt javasolta,hogy teafaolajat

,orvosi tisztaságú/kenjek rá.Nem csíp,pedig azt hittem.Két nap alatt gyógyult meg.

2017. jan. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Bocs,nem a kórházba kell menni,hanem az SzTK ba bőrgyógyászati szakrendelésre .Az lehet,hogy az anyajegyet már a kórházban fogják eltávolítani,mert az esetenként műtőt igényel .
2017. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 szamo77db ***** válasza:
Én bőrgyógyászhoz mennék vele.
2017. jan. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én urológushoz mennék, ő is tudná mi az és én nem bánnám ha ilyen esetben ugy általánosan megvizsgálna.
2017. jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bármelyikhez mehetsz,urológus jobb,gyorsabban bekerülsz,beutaló nem kell és nem utolsó sorban vizsgálat diszkrét,csak az orvos lesz jelen.
2017. jan. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bőr és nemibeteg gondozó... ja és szólj a szexpartnereidnek is mert továbbadós gomba lesz belőle.
2017. febr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!