Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fehér réteg a makkon?

Fehér réteg a makkon?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy lehet szmegma a fehér réteg a makkon. Olvastam, hogyan kell kezelni, de az sajnos nálam nem játszik, mivel rendkívül érzékeny a makkom, ezért nem tudom ledörzsölni róla. Ma történt először, zuhanyzásnál vettem észre, először kicsit megijedtem, de aztán írták, hogy normális. Kérdés, nálam mennyire van esélye annak, hogy magától elmúlik? Egyébként rendszeresen mosakszom minden nap, csak hát ugye megnehezíti az életet a túlzott makkérzékenység. Ilyen esetben mi a teendő? 15f

2017. jan. 19. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell bírnod azt a kis kellemetlenséget. Minden nap legalább egyszer meleg vízzel és szappannal vagy tusfürdővel alaposan mosd meg és töröld szárazra! Ez eltart még egy pár évig amíg intenzívebben képződik a szmegma.
2017. jan. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Mosd naponta, az elpusztult nyálkahártya réteg jelentkezik fehér bevonatként, dörgöld le róla a hüvelykujjaddal. Smegma pedig a makk alatti árokban összegyűlő, túrós jellegű váladék.
2017. jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Ülj be a kádba és áztasd a makkodat a meleg vízben.
2017. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A péniszen felhalmozódó úgynevezett f-sztúrót márpedig le kell mosni. Amúgy pedig jó lesz hozzászoknod a makkot ért érintésekhez, különben 1-2 év múlva jössz majd olyan kérdésekkel, hogy jaj mit tegyek, nagyon ciki de 4 másodperc alatt belespriccelek a barátnőmbe.
2017. jan. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez már szerintem nem szmegma , ha nem tudsz hozzá nyulni a makkodhoz és megmosni...ez már BALANOPOSZTITISZ, makk gyúlladás...
2017. jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az csak simán túrós. nem kell aggódni miatta, teljesen természetes. nekem kb mindig az. valakit zavar, valakit nem. 22/F
2017. jan. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!