Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Helyzet a következő: 17 éves...

Helyzet a következő: 17 éves vagyok, aktív nemi élettel rendelkezem. (napi 1-2, olykor 3) kapcsolatom elején használtunk gumióvszert, ám mostmár átálltunk a fogamzásgátlóra. Sajnos nagyon tájékozatlan vagyok ebben a témában?

Figyelt kérdés
Makk területén, és a makk alatt(nyaknak hívnám szakkifejezés ismerete hiányában)pici apró piros pöttyök jelentek meg, amiket mini-pattanásoknak is nevezhetnénk.Nem viszket, nem ég semmi ilyesmi hatása nincs, csak szörnyen elkeserít mikor meglátom, és nem tudom mi lehet ez.Beszéltem apukámmal,nem mutattam meg neki de szerinte gomba lehet.Néha előjön, akkor 2-3 napig ott van, aztán eltűnik x időre, majd megint előjön.Barátnőmet még nem tájékoztattam erről, magamat még nem sikerült rávennem, hogy elmenjek bőrgyógyászhoz, nemibeteg gondozóhoz, ezért teszem fel itt a kérdést.Érdemes-e félnem bármi nemibetegségtől, vagy ha csak szimpla gomba, akkor irassak rá valami kenőcsöt és az én problémám le lesz tudva?Továbbiakban, nem tudom, hogy ez terjed-e aktus által? Ha igen, gondolom barátnőmnek is kell kezelnie ugyan úgy mint nekem.

2017. jan. 19. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

ilyen?

[link]

2017. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
(4.kep)
2017. jan. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor mi is óvszer nélkül csináltuk, nekem is ilyen lett, de aztán elmúlt 17f
2017. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, olyan is elofordult, de nem ilyen durva mertekben.Tiltja az oldal szabalyzata hogy feltoltsek kepet a sajatomrol? valamelyik erosebb gyomru egyed akar meg is leshetne :/
2017. jan. 20. 23:55
 5/7 anonim válasza:
0%
Le kell fertőtleníteni after shave-vel, vagy fertőtlenítő szerrel (Domestos). És biztos oké lesz. (Én nekem nem volt ilyenem, mivel nincs szexuális életem, de hogy nehogy bajok legyenek szoktam fertőtleníteni 70%-os alkohollal a teljes felületet.
2017. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 KataKata66 válasza:
100%
Meg veletlenul se hasznalj domestost!!! Fordulj dolihoz az a termeszetes mondd el neki mi a helyzet es segiteni fog.
2017. júl. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehogy szót fogadj az 5/6 válaszadónak mert az egy hülye! A domestos a padlót fel mosni és a WC csészébe való fertőtlenítő szer! Menjél el a dokihoz hidd el majd még magadat is kineveted, hogy miért izgultál, ott az orvosnak annyit jelent a farkad mint a cipésznek egy kaptafa,biztos nincs nagy problémád mert a tünetek nem azt mutatják, de az gázos ha a barátnődet megfertőzöd és lehet neki nagyobb bajt okozol! Házi módszer kockázatos, könnyen félre kezelheted! (domestossal)
2023. máj. 23. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!