Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak! Fiúk! Nálatok hogyan...

Férfiak! Fiúk! Nálatok hogyan volt az első magömlés? Valóban álmotokban történt?

Figyelt kérdés

Az a kínos szituáció állt elő az életemben, hogy egy 10 éves fiút nekem kell "felvilágosítanom" e téren. Hosszú sztori, de a lényeg, hogy én nő vagyok, és nem sokat tudok erről. Egy lánynak nyilván el tudom magyarázni az első menstruációt, de egy fiúnak nem tudom, mit kéne mondanom.

Beszélgettem férfi ismerősökkel. Volt, aki azt mondta, hogy neki nem is álmában volt, hanem már korábban is rájött, hogy jó érzés, ha a péniszét húzgálja, és egyszer egy ilyen alkalommal történt meg, hogy a végén kifolyt az ondó.

Fura számomra ez a téma. Semmi tapasztalatom sincs e téren...



2017. jan. 21. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kell ahoz tapasztalat. Jó bulit kell csinálni.
2017. jan. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem álmomban, hanem olyan 12 éves korom táján tornaórán a rúdmászás alatt, szerencsére azért nem ázott át a tornanadrág.
2017. jan. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%

10 évest még hova világosítasz fel ? ráér 2 év múlva.


10 évesen én még játszottam az autóimmal stb...


Magömlés amúgy mindenkinek álmában fordul elő, miközben szexuális tartalmút álmodik, és azon veszi észre magát hogy álmában elélvez és azonnal megébred olyankor...nah akkor a pizsi tiszta g..i lesz és éjjel fel kell kelni átöltözni...akkor szívás mikor melletted meg lány tesód alszik, vagy 1 szobában vagy vele...


én amugy 13 évesen vertem ki elsőnek is...szóval...

2017. jan. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Korai még 10 évessel erről beszélgetni .Aztán ha meg nem ér el sikert ,csalódás éri .Az újszülötteket sem kell tanitgani,ha elsőre nem is,de hamarosan rá jön a mell szopására .Az ösztön tanítja meg .
2017. jan. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak azért kéne felvilágosítani kicsit, mert konkrétan kérdezett. Nem tudom, hogy mi a rosszabb, ha a kis osztálytársaival folytatja a diskurzust, vagy, ha velem.
2017. jan. 21. 15:01
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Életkorának megfelelő módon, érthetően, szakkifejezéseket mellőzve kell válaszolni a kérdéseire.

A részletekbe szerintem 10 évessel még nem kell belemenni, bár én már 10 évesen masztiztam, akkor még száraz elélvezésekkel.

2017. jan. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5%
Bízd a #4. válaszolóra a felvilágosítást! A 42%-os válaszolónak egész regénnyi "felvilágosító" írása van készenlétben, és előszeretettel küldözgeti privátban a 10-14 éves fiúknak, magyarázván a péniszük működését. Pedig tiltották már innen ki ezek miatt.
2017. jan. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék, hogy pontosan mit is érdeklődött a fiúcska!

Úgy gondolom, hogy 10-11 évesen nem korai a felvilágosítás, de nem mindegy, hogy mit és miért mondunk!

Jó-jó, nekem könnyebb, de annyira egyértelmű, hogyha kérdez valamit, akkor az ő szintje szerint válaszolunk. Lehet a serdülésről szépen beszélni, hogy mitől lesz valaki férfi (mi változik a testen és milyen erények kellenek hozzá). Milyen hormonok hatásáéra és az mit okoz. Nem baj, ha tud róla, hogy éjszaka megtörténhet a hormonok miatt, stb., de csak azon a szinten, amit ő megért és amit ő szóba hoz.

Nem gondolom, hogy direktben ecsetelni kell, hogy melyik fog előbb megtörténni. (mármint, ha kisfiam, ha játszol a fütyiddel, akkor hamarabb lesz így.. stb)

2017. jan. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hát èjszaka álmomban törtètnt úgy 12 èves kormban ami kèlyèrzèssel járt . Felriadtam mikor elsült ès akkor utána láttam hogy tele lett az alsógatyám . Ès mèg utána recskáznom kellett mert mèg állt a farkam ès mèg ugyan az a mennyisèg spriccelt ki mit a magömlèsnèl .
2018. márc. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
12 éves koromban történt éjszaka álmomban arra riadtam fel hogy elsült és tele lett a cuccal az alsónadrágom és kéjérzés kisérte. De utána még ált a farkam és még recskáznom kellett és még ugyan az a mennyiség spriccelt ki mint a magömlésnél
2020. márc. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!