Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymatúltengésem van! Lehet...

Fitymatúltengésem van! Lehet e- magán (szex) életet élni ezzel a problémával?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 18:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
mit jelent pontosan a problémád?
2010. máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hali!


_ Mennyivel megy túl a fitymád a makkodon? (kb. cm)

____ ...petyhüdt, ill. merev állapotban egyaránt!

_ Hányadik megfogásra sikerül teljesen hátrahúznod, úgy, hogy ki is tudd feszíteni a fitymádat?

_ Életkorod és testalkatod? (ill. testmagasság/testsúly)

_ Indiszkrét leszek... de muszáj megkérdeznem... a péniszed hosszú és vastag, vagy vékony és rövid? (Nem ragaszkodom az intim paramétereid közzétételéhez, de a fitymád szempontjából jól jöhet vmi viszonyítási alap, azért kell az előző kérdésre is a zárójeles válasz (is).)



Engedj lehetőséget betekinteni a problémádba, hogy megértsük azt! Részletezd jobban ki...

_ Pontosan mi a problémád a fitymáddal?

_ Milyen gondot okoz ez?

_ Mióta áll fenn ez a probléma, és okoz-ez vmiféle dilemmát v. önbizalmi kérdést nálad?


Üdv: EE

2010. máj. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

15-17 cm a méretem.. a vastagsága 2 ujnyí vastag..merev állapotban hátra bírom húzni,-nehezen.. 2-3 szor pedig elég könnyen megy de .....tud fájni..:( amugymeg 18 éves vagyok.. szűz... elmentem az orvoshoz és mondta h mi a gond... de a műtétre nem mostanába kerül sor mert a doki túl elfoglalt.:S és már 2 hete van barátnőm.. bomba csaj:D és nem akarok szégyenbe maradni hogy nemtudom őt ...... !:S szval azért kérdezem h lehet e-.. mert nekem nagyon fontos h ne legyek szűz!! és nemtudom h ien próblémával lehet e szexelni vagy sem. kérlek segícsetek mert ez nekem nagyon fontos!! Előreis köszönöm a segícségeteket!!!<3

2010. máj. 14. 17:28
 4/11 anonim válasza:
Addig ne mert a b.nődnek is lehet baja!Inkább,nézzetek sexfilmet
2010. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


Bevallom őszintén ambivalens érzések kerülgetnek, olvasván előbbi kommentedet kedves Kérdező! A leírásod alapján magadat némiképp felelőtlennek állítod be számomra, és meg kell kérdőjeleznem azt is, hogy valóban segítséget kérsz-e, vagy kamu-e a kérdés, mert úgy veszem észre, hogy nem kooperálsz velünk.

Nyitottál egy topikot, amelyben kiírtál egy kérdést, legelőször még kifejtést sem írsz hozzá, kapsz reagálást keresztkérdésekkel, aztán belőlük csemegézve nem az összesre válaszolsz a segítséghez, hanem csak némelyekre.


A "szűzesség elvesztése bombanővel" c. témakör nálam kiverte a biztosítékot, alább ki is fejtem, miért. Az mindenesetre világos, hogy az Egyesült Államokban miért 21 év a felnőttéválás határa, de azt nem értem, hogy itt miért nem vezetik be, azt naggyon nem értem!?


És nem szívesen hozom fel a harmadikat sem, de azt hiszem szükséged lenne némi hidegzuhanyra, hogy felébredj: HELYESÍRÁS!

(Szerelmes levélnél is "ccs"-nek írod a "ts"-t?)



*==*==*==*==*

Kezdjük az alapproblémáddal:

_ Azért fáj a hátrahúzás, mert beszűkült a fitymád? (Fitymatúltengés önmagában nem szokott fájdalmat okozni. Azzal max annyi a probléma, hogy 2-3x kell megfogni a fitymát és hátrahúzni ahhoz, hogy láthatóvá váljon a makk, és az esetek többségében vissza is csúszik rá, tehát folyton hátra kell húzogatni ahhoz, hogy a makk előbújjon.

_ Neked alapból a fitymatúltengés a probléma, vagy az, hogy fitymaszűkületed van vagy lehet?


A 23:48-ban számos kérdést feltettem neked, de a zömére nem is válaszoltál, amire mégis azt pedig eléggé egybefolyóan, "összerizsázva", mint egy kapkodó 15 éves. Akkor hogy vársz így segítséget?

Tessék széttördelni, és minden kérdésre válaszolni! Vagy csinálj amit akarsz, nekem úgy is jó! >:-O



És már ne is haragudj, de mi ez a hülyeség, hogy "nagyon fontos h ne legyek szűz!!"??? Ez nem lóverseny, de nem is "Amerikai Pite 1", hogy 18 éves korra el kell veszíteni az embernek a szűzességét! Ha te ezt gondolod, akkor értékeld át, de jó alaposan az álláspontodat, mert ez számomra elképesztő!! És ezt nem azért írom, hogy fikázzalak, kioktassalak vagy vmi, hanem jószándékkal, barátilag!

Vagy csak azért, mert bombázó a csaj, csak emiatt akarsz vele kefélni? Ezt ugye magad sem gondolod komolyan???


EMBER! 18 VAGY! NŐJÖN MÁR BE A FEJED LÁGYA!



Tudod, mikor maradsz te szégyenben? Majd akkor, ha szexelsz mégha egy bombanővel is, de rossz lesz neked az élmény, és a siettség, kapkodás tönkreteszi az ELSŐ SZEXUÁLIS ÉLMÉNYEDET, ami miatt utána majd letört és depressziós leszel! Mindez miért? Mert nem volt előtte lehetőséged "járni valakivel", úgymond... kikísérletezni a módszereket, a milyeneket, meg a hogyanokat!? Nincs petting, előjáték, csak... in medias res... durrbele a közepébe!

Vagy, ha úgy keféltek, hogy különösebb érzéseket nem táplátok egymás iránt, de történik aktus közben egy malőr? Akkor ő megértően fogja azt fogadni szted? Vagy elkönyveli magának, hogy "--Na, itt van még1 lúzer!"


HA NEM JÓ AZ ELSŐ, NINCSENEK ÉRZELMEK, NINCS IDŐ KIBONTANI, KIKÍSÉRLETEZNI A DOLGOKAT, SZENVEDNI FOGSZ, DE ˙ K E G Y E T L E N Ü L ! ! !


Az elsőnek nem feltétlenül kell olyan nővel történnie, amely kinézete alapján minden férfiból "üvöltő farkast" csinál, de érzelmek nélkül felelőtlenségnek tartom az első élményt ilyesmire/ilyesvkire elpazarolni.


* * *

A következő, amit nem értek... "a műtétre nem mostanába kerül sor mert a doki túl elfoglalt."

__ Nincs más doki, aki elvégez7né a (milyen?) műtétet?

Unokatesóm sportsérülést szenvedett, amivel együtt kiújult neki egy régi problémája is, műteni kellett. A műtétjét megelőzően 1 nappal megtudtuk azonban, hogy a doki, aki műtötte vna az elmúlt időszakban vmi agyi problémát kapott, aminek következtében remeg a keze, tehát nem műthette meg, viszont azonnali alternatív megoldásra volt szükség, és találtak helyette egy másik dokit, aki remek munkát végzett. Sz'al ha megoldást keresel, akkor egy másik dokit is keresned kell, bár először jó lenne tisztázni mi a valódi bajod.



Még egy uccsó baráti tanács: Én a helyedben alaposan elgondolkodnék önmagamon, a felfogásomon, no és persze ezen az egészen, amit leírtál ide a kommentedbe, hogy milyen cél érdekében kéne a megoldás. Mert ha nem magadért teszed, hanem mert azt más személy/dolog szorgalmazza, nem pedig saját cél, az úgy már régen rossz.


Gondolkodj el, de alaposan,... a saját érdekedben, Öcsi!

EE

2010. máj. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hali!

Hát öcsi köszönöm szépen eszt az oltást!!! Valamiben igazat adok neked, valamiben meg nem!!! Én nem csak azért szeretném elveszteni mert hogy túlegyek rajta, hanem azért mert nemvagyok egy Gigolo tipusu gyerek! És örülök neki hogy ien szép barátnőm van!! És nagyon kívánom a csajt, és félek hogy miven nekem FITYMATÚLTENGÉSEM VAN!--> az orvos mondta!!! Neadj isten neki is valami baja legyen belőle, ez nekem nem hiányzik.. Azért nemtud elvállalni az orvos mert NEMCSAK TE VAGY AZ EGYETLEN BETEG!!! Szó szerint így mondta,! Szeretem a barátnőmet, nem akarok neki fájdalmat okozni, mert ien gondom van!!


A kérdésedre válaszolva!:

Igen, 2-3 húzásra látszik csak a makk,. Ha nincs merev állapotban akkor simán, gond nélkül hátrabírom húzni!Szóval az a fő probléma vele, hogy 2-3 húzás kegyetlenül fáj!!!És attól félek hogy hátha a csajnak is fájni fog ezmiatt!


Köszönöm: Oxyde

2010. máj. 18. 12:50
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

szia! élhetsz nemi életet, maximum nehezebben méssz majd el, de ki tudja...bnődnek nem lesz problémája ebből, csak lehet h több ideig tart majd neki eljutni az orgazmusig...DE kérdezd meg erről a dokidat, ő ajánlja-e a nemi életet...hidd el nem ciki és nem fog meglepődni sem...!!! sok sikert:)

18/L

2010. máj. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
csí nem lehet vágd le égesd el dobd ki, a szabadkai csodarabbi tuti szívesen körülmetél egy kis pézé :D gyökér XD
2010. máj. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
anyád a gyökér mert megszült tédeg!!!! -.-"
2010. máj. 20. 14:15
 10/11 anonim válasza:
49%

Szerintem te egy MUTÁNS vagy. Fitymatúltengésed van, ami egyben fitymaszűkület is? Vagy csak én nem tudom értelmezni, ami írsz... Pontosabban próbálsz, mert értelmesen fogalmazni nem tudsz.


Ha nem időre megy a szex, akkor a bomba barátnőd valószínűleg megértő lenne, de szerintem te meg be vagy szarva és nem mered elmondani a gondodat, csak itt név nélkül... Ha segítőkészek a kommentelők, akkor rizsázol, aztán meg felháborodsz? Szépen egyedül maradsz a bajoddal, a csaj is dobni fog, mert idegességedben (meg sietségedben) úgyis elszúrod majd.

2010. máj. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!