Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire lehet bízni a műtét...

Dóri84 kérdése:

Mennyire lehet bízni a műtét közben készített azonnali szövettani eredményben?

Figyelt kérdés
6 éves kisfiam heréjéből április 26-án daganatot operáltak ki. Csináltak műtét közben egy fagyasztott metszetet, ami negatív lett, tehát jóindulatot mutat. Így nem kellett az egész heregolyót kivenni. Tumormarkerei is mind jók, hasi Uh is negatív. Végleges szövettani eredmény jövő héten lesz! De én már úgy ki vagyok idegileg, hogy belehalok! Valakinek megnyugtató tapasztalat? Előre is köszönöm!
2018. máj. 5. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Elég megbízható, a biztonság kedvéért csinálnak másfajta vizsgálatot is, de én a helyedben megnyugodnék, főleg ha a markerekkel nem volt gond! Sokszor markerek is vannak, mégis jóindulatú! Így pedig végképp rendben lesz minden!
2018. máj. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt hererákom és a 6x4 centis daganattal negatív volt minden tumormarkerem. A végleges szövettani eredmény a mérvadó.
2018. máj. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves 2. Nagyon sajnálom.De 6 éves kisfiúról van szó, ezért érthető módon nagyon ki vagyunk idegileg, ezért írtam ki direkt úgy a kérdést, hogy a megnyugtató tapasztalatokra vagyunk csak kíváncsiak. Nyílván tudjuk h a végső eredmény a 100%, mégis a válaszod elég érzéketlen, ne haragudj! Mellesleg nekünk már van egy negatív szövettanunk műtét alatti. Nem homokba szeretnénk dugni a fejünket, csak a pozitív példákra van most szükségünk, hogy kibírjuk ezt a várakozást! Kedves 1. Köszönjük a bíztatást!
2018. máj. 5. 12:23
 4/7 A kérdező kommentje:
A fiam daganata 14mm volt. És 3 héttel a diagnózis előtt megrúgta tesója véletlen..
2018. máj. 5. 12:25
 5/7 anonim ***** válasza:
A rúgásnak semmi köze a daganathoz, max. az, hogy ilyenkor megnézi az orvos és felfedezik, ha baj van.
2018. máj. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért fedezték fel, utolsó
2018. máj. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végleges szövettani eredmény is jóindulatú lett! Nagy az örömünk! Köszi a válaszokat mindenkinek!
2018. máj. 21. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!