Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemen a fitymát csak...

A péniszemen a fitymát csak körülbelül a makk feléig tudom felhúzni, illetve elég érzékeny is a makkom, a fityma alatt fehér kis dolgok vannak, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és már körülbelül 15 éves koromban felfedeztem hogy fitymaszüköletem van, akkor még nem annyira érdekelt meg azthittem majd megoldódik de nem oldódott meg sőt kb. 1 éve fehér kis dolgok is megjelentek a fityma alatt, amit egyébként nem látok csak erektált állapotban átlátszik illetve kidudorodik a fitymám alól, amit kb. a makk feléig tudok felhúzni, illetve elég érzékeny a makkom. Utóbbi napokban próbáltam "nyújtogatni" a fitymát és kicsit huzogatni (nem annyira hogy fájjon) és úgylátom segített már sokkal jobban és könnyebben tudom hátrahúzni, főleg normál állapotban. Szerintetek műtéti beavatkozás szükséges, illetve valószínünek tartom hogy valami gyulladás okozhatja a fehér kis dolgokat, ami a higénia hiány miatt léphetett fel mivel ott nem tudtam megtisztítani.

2018. aug. 10. 22:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Lankadtan megy félig, mereven mondjuk kb. a negyedéig/harmadáig.

2018. aug. 11. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!