Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges még valahogy...

Lehetséges még valahogy korrigálni?

Figyelt kérdés
A tő bal oldala és a makk végének jobb oldala között 6cm a távolság, mikor merevedik.(Ez nem a hosszúsága) Valószinű azért van mert valahányszor állt az alsógatya lefogta. 13F
2010. jún. 23. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés férfi van, akinek totál egyenes a farka.

Nekem is kissé balra indexel.

Bár előfordul, hogy ez egy betegség következménye. Nézz utána.

2010. jún. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hali!


Miért ne le7ne? :-)

Serdülőkorban ez a dolog még elég képlékeny, és te mégcsak nemrégóta serdülsz... Azonban azt kétlem, hogy az alsógatya lenne a ludas, én is balra teszem a gatyeszban, amíg hordom, mégsem ferdült el...


Most hol tartasz a serdülésben? eddig miben változtál az elmúlt időszakban és mennyi idő alatt?


Üdv: EE

2010. jún. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
9.30-as eddig a test szőrzetem erősödőtt: bajusz, láb, hónalj stb. A patánsok közepesen jelentkeztek nálam. Az utobbi fél évbe elkezdtem nőni kb 7-10 cm-t. És tavaly nyáron kezdett mélyülni a hangom. Nem tudom ilyenekre gondoltál-e.
2010. jún. 24. 18:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hali!


Igen, ilyesmikre gtam.

Nno, ez így arra utal, hogy elég képlékeny még a dolog. Feltételezem a nemi szerveid már elkezdtek nőni (nem írod), de nagy vszséggel ebben a korban még nem a végleges méretűre, ezért mondom, hogy ez a dolog most sztem képlékeny, éppen ezért érdemes lenne megmutatni egy urológus/andrológus szakorvosnak és szakvéleményt kérni róla.



<?> A görbületet kb. hogyan képzeljük el?

_ Alapból balrakanyar élesen, majd egyenes, vagy...

_ Balrakanyar fokozatosan,...

_ Esetleg egyenesen indul, de a bránód egy ponton megtörik és balra fordul?_

<?> Kanyarodás közben csavarodik is?

<?> Péniszed csak egyetlen ponton törik meg, vagy több ponton is?

(Megmondom miért...

Előfordult már, hogy olyasvki kért tőlem tanácsot, akinek a pénisze több ponton tört meg, és ezek a törések S-alakot formáztak meg, ráadásul az illető a fékjével szemezett majdnem, annyira ki volt csavarodva a fütyije.)

<?> Hogy ítéled meg? A féked nem rövid(ebb)? Nem húzza le a makkodat önmaga alá?

<?> Mindigis ilyen volt a fütyid? (Hogy ennyire balra áll?) Vagy ez az állapot mióta áll fenn?



<?> _ Azt mindenképpen meg kell kérdeznem, hogy...

_ Milyen személyiségnek érzed magad? (nyitott/zárkózott, közvetlen/gátlásos)

_ Szégyelled-e magad a görbület miatt?

_ A szüleid tudják ezt, hogy elégedetlen vagy önmagaddal emiatt?

_ Elmondtad-e már nekik, hogy problémád van, hogy mit szeretnél, vagy szégyenled magad előttük? (Most még sztem inkább lehetne segíteni... o.O)



Üdv: EE

2010. jún. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
EE kb a 1/3-nál kezd el jobbra dőlni, csak ezen a ponton. A fékes részt nem igazán értem, a makk teteje látszik csak ki és ha lehúzom vissza megy, nem tudom erre gondoltál-e. Régebben nem volt ilyen vagy nem ennyire. Végülis tudnék evvel élni, de a késsőbiekben nem tudom milyen hatással lenne rám. És a szüleimnek majd hétvégén tervezem el mondani.
2010. jún. 24. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!