Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az alábbi panorámaröntgen mit...

Az alábbi panorámaröntgen mit mutat?

Figyelt kérdés
[link]

2020. jan. 24. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt hogy azt a négy bölcsességfogat elfogadnám átültetve a hiányzó fogaim helyére.Fogfelezéssel mindjárt lenne 8.

Bárcsak.

2020. jan. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2 felső még kint sincs a csontból


én kivetetném mindet altatásban



ahhoz képest, hogy milyen hülyén állnak szépek a fogaid, nem nagyon vannak torlódva, persze azért látszik, hogy nem tökéletes, de lehetne rosszabb is

2020. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem dettó ugyanilyen volt. Az alsó baloldalinak a sarka volt kint, azt már kiműtettem, elég komplikát volt. 1-2 honap mulva jon a jobb oldali is
2020. febr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És a műtétet miért végeztetted? A bölcsességfog fájt vagy mondták, hogy ki kéne?

És neked volt gyökere?

2020. febr. 9. 13:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyomta össze a többi fogam, fájni csak akkor fájt, mikor kb. havonta nekiállt nőni, akkor az ínyem fájt nagyon ott. De mivel a röntgenen is látszik, hogy hozzáér a másikhoz, így csak idő kérdése, hogy tönkremenjen az is, inkább kihúzattam, de a fogorvos is egyetértett ezzel.

Így néz ki az enyém: [link]


A képen nézve a bal felsőt és a jobb alsót szedettem ki. Azért kellett az alsót műteni, mert csak a sarka volt kint, nem az egész, ezt szájsebész szedte ki érzéstelenítővel. Felvágta, feldarabolta és úgy szedte ki. Volt gyökere, ezért is volt nehéz kiszedni, mert hiába feszegette, nem jött. Maga ez nem fájt, csak kicsit kellemetlen volt, utána viszont fájt, felírt antibiotikumot és flextort, azt szedtem 1 hétig, úgy elviselhető volt a fájdalom. Utána 1 héttel utána kiszedte a varratot belőle, ekkor még fájt, meg zájzáram volt, de aztán napról napra egyre jobb lett

2020. febr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!