Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetséges, hogy a foghúzás...

Lehetséges, hogy a foghúzás után napokkal még mindig lüktet a fogam helye?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az vajon normális, hogy múlt szerda reggel kihúzták a fogamat, és ma, hétfő reggel még mindig kellemetlenül lüktet a fogam helye? Ez nem sima húzás volt, ez egy rezekált fog volt, ami most újra begyulladt, már nem lehetett megmenteni, és régebben volt olyan doki, aki azt mondta, hogy ha így alakul, ezt elvileg szájsebészeten kell majd kivenni. Valami olyasmit mondott, hogy azért, mert van benne gyökértömés. Ezt a mostani orvosomnak is mondtam, aki azt állította, hogy ő ezt ki tudja húzni. Illetve nem tudom pontosan, hogyan kell húzás után kinéznie a fog helyének, nekem jó mély, és alul látszik valami fehér, ami nem tudom, hogy csont-e, vagy valami más. Ez normális? teljesen sima, nincs semmi szilánk, de kicsit aggódom, hogy nem-e törte bele a doki a fogat. Mondjuk azt, hoyg beletörte, még el tudom képzelni, de azt, hogy utána szó nélkül hazaenged, és nem szól, már kevésbé. Egyébként öblögetek kamillával, teszek rá aloe verát, hogy csökkenjen a gyulladás.

2020. márc. 2. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt leginkább te tudod...
2020. márc. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csináltak utána fog röntgent, hogy maradt-e benne valami. De egy hétig még kellett fájdalomcsillapítót szednem, tehát szerintem normális. Tejterméket nem volt szabad ennem öt napig. De Te már túl vagy ezen.
2020. márc. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Úgy tűnik téged jobban kiokosítottak, mint engem. Nekem semmilyen tanácsot nem adtak. Most én is elkezdtem szedni Cataflamot, aztán meglátjuk. Köszi!
2020. márc. 2. 22:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem igaz műtét volt, ma voltam varrat szedesen, de még van hogy mai napig bele lüktet a fogamba.

Főleg ha úgy mozgok.

Azt mondta a doki nem gond mert szépen gyógyult a seb.

2020. jún. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!