Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi van akkor, ha nem tetszik...

Mi van akkor, ha nem tetszik az elkészült korona, mert úgy érzem nem kényelmes és nem is esztétikus, van rá garancia?

Figyelt kérdés

Amit ellkészítettek nekem ideiglenes korona az nagyon ronda, nem csak ronda, de még sárga is, legalábbis sárgább mint kellene és szerintem sárgább is mint a saját fogam. Tartok tőle hogy a végleges is ilyen lesz. Mi a teendő akkor? Csak fel akarok készülni rá.

Ráadásul nem is ragadt rendesen, instabil volt és este lenyeltem. :( Most kicsit attól is tartok, hogy valami bajom lesz.



2020. márc. 8. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt próba. Nem tetszett elsőre. Elmondtam, hogy mi nem tetszik. A fogorvosnak is voltak javaslatai. Ezeket megbeszéltük, és visszaküldte a fogtechnikusnak, hogy ezeket módosítsa rajtuk. Utána nagyon szép lett.
2020. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ideiglenes korona nekem sem jött be. De az végleges az igen. Végleges korona nem olyan szokott lenni mint az ideiglenes, de ha azzal is gondod van, akkor ott helyben szólni kell, és a fogrovossal közösen megoldjátok a problémát.
2020. márc. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan lesz a végleges. A színe sem. Az ideiglenes valszeg A3 színű, ami nálunk a legelterjedtebb természetes fogszín. A véglegeset a te fogad színéhez fogják igazítani, de ha kétségeid vannak, akkor kérdezz rá.
2020. márc. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a cirkon is ronda lett, hiába mondtam hogy min kéne változtatni, azt mondták nem lehet. Hiába volt fél millió, most gyűjthetek újra, addig meg próbálom nem mutatni
2020. márc. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, hogyan lehet az hogy másoknak engedték neked meg nem a változtatást? Lehet határozottabnak kellett volna lenni. Én is az leszek.
2020. márc. 9. 11:31
 6/8 anonim ***** válasza:
5: nem kell határozottabbnak lenni. Ez az alap. A fogorvosomnak mégis miért lenne jó, ha ronda lenne a fogam? Vagy ha többet nem mennék hozzá? :D
2020. márc. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A 4-es mondta, hogy neki nem változtattak a koronán semmit, pedig nagyon nem tetszett neki. Lehet hogy nem volt elég határozott, mert ott akkor meg kellett volna mondania az orvosnak, hogy igenis szeretném ha mondjuk még csiszolna belőle.
2020. márc. 9. 12:16
 8/8 anonim ***** válasza:

7: persze, ha nem mond valaki semmit, akkor nem tudjak, hogy milyen változtatást szeretne.

Egy normális fogorvos saját maga is mondja, hogy mit kéne változtatni. De te is mond el nyugodtan, hogy mit szeretnél.

Ez egy szolgáltatás. Te fizetsz érte. Nem úgy működik, hogy bármit rád sózhatnak.

2020. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!