Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől lehet az, hogy 2 napja...

Mitől lehet az, hogy 2 napja napközben fáj a fogam, viszont éjszaka elmúlik, reggel mintha mi sem lenne, aztán újra kezdődik?

Figyelt kérdés

Nem vettem be éjszakára fájdalomcsillapítót. Eddig ha fájt, éjszaka volt a legrosszabb.


Magán orvost nem találtam, aki már rendelne, a körzetis még mindig csak húz.

Nem látok rajta lyukat, belülről feszülő érzés.



2020. máj. 7. 10:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Eddig* vagyis régen, évekkel ezelőtt más fog.
2020. máj. 7. 10:58
 2/6 anonim ***** válasza:
A körizetisek is csinálnak már mindent és a magánrendelők is működnek csak több a beteg és nehezebb bejutni ahogy a körzetishez is nehezebb, mert óránként maximum 4 beteg lehet és időpontra kell menni. A sürgős eseteket előre veszik valszeg ezért mondták, hogy csak húzzák.
2020. máj. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tegnap hívtam. Azt mondta gyökér kezelés, fúrás még nem, de figyeli a híreket. Metsző fog melletti fog, mondtam is, érre ő, hogy azt biztos nem akarom kihúzatni. Szedjek gyógyszert.

Magánom hívtam, ott a rögzítő mondta, hogy még nem rendel:( próbálkozom akkor máshol.

2020. máj. 7. 12:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó akkor nyomtasd ki a Magyar Közlönyben megjelent rendeletet és az EMMI által kiadott rendeletet majd juttasd el hozzá, mert ezek szerint nem figyeli.
2020. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel ugyanúgy dolgozhat és dolgozniuk is kell a körzetiseknek kötelezően és nem csak sürgösséggel. Ez ugyanolyan alap ellátás, mint egy háziorvosi rendelés, ami igazából TB-t finanszirózva alanyi jogon jár. Szóval, ha nem lát el vagy nem lát el megfelelően, szakszerűen ahogy az szükséges: Tehát, ha van egy pici lyuk és helyette inkább kihúzza - az nem szakszerő ellátást. Ezekből kiindulva - betegjogi képviselőhöz lehet fordulni. Ennyi.
2020. máj. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. máj. 7. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!