Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a teendő? Lehet bajom?

Mi a teendő? Lehet bajom?

Figyelt kérdés
Kedden este kihúzták a fogam. A vérzés 15-20 perc múlva elállt, kivettem a gézlapot. Utána aludtam, lett vérdugó reggelre. Szedek Dalacint és ebédkor ettem,és a fog helyén a vérdugón maradt egy kis ételmaradék. Nem tudom leszedni, ivásra sem jön le. Lehet bajom belőle? Vagy majd kiesik a vérdugóval együtt?

2020. jún. 3. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz. Ne piszkáld, mert kiesik a vérdugó, lejön az majd magától, éppen ezért van ott a vérdugó, hogy ne menjen étel a sebbe és ne fertőződjön el.
2020. jún. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. :)
2020. jún. 3. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én is azt mondom ne piszkald. Nekem műtét volt nemrég. Igaz nekem a doki azt mondta aznap meg ne de masnaptol mossam sepregeto mozdulattal óvatosan a sebet is. Nekem varrva van, az is más. De ha annyira bele van ragadva akkor inkább ne piszkald.
2020. jún. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jobbulást. Az a baj, hogy én tudom magamról hogy hajlamos vagyok túlparázni dolgokat. Maga a seb egyébként szépen gyógyul, viszont fájdogál még, mert nő a bölcsességfogam is, amitől már csak egy fog választja el a kihúzott fog helyét. Szóval nem tudom eldönteni, hogy melyik fáj.
2020. jún. 4. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!