Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Leesett a brackett a fogszabál...

Leesett a brackett a fogszabályzómról és elvesztettem. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónapja esett le a leghátsó fogamról a brackett,szóval le tudtam szedni teljesen. Jól el is raktam,viszont most már sehol sem találom. Tudom,az én hibám. De ilyenkor adnak másikat? Mondjuk már eléggé a fogszabályozás vége felé járok. Viszont gumiznom még kellene, csak a leghátsó brackett hiányában nem tudtam kivitelezni. Amúgy akkor amikor lejött,felhívtam az orvosomat, aki azt mondta (a vírushelyzet miatt) nem tudunk menni így ne is keressük kb. mostanáig. Hétfőn fogom megint felhívni megint, mert már kinyitottak. Járt már valaki hasonló cipőben? Érdekelnének a tapasztalatok

2020. jún. 5. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd tesz a doki másikat
2020. jún. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sosem teszik vissza a leesettet. Mindig újat ragasztanak, szóval nem probléma.
2020. jún. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azóta voltam dokinál és nem is rakott már újat,hiszen levette a fémgyűrűket (az egyik fémgyűrűről esett le a brackettem) és júliusban le is veszik az alsót :D Gondoltam leírom ezt még ide, talán hasznos lehet valakinek
2020. jún. 11. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!