Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fix retainer helyett létezik...

Fix retainer helyett létezik más megoldás?

Figyelt kérdés

2020. okt. 17. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Marmint allando,rogzitett fogszabalyzas utan? Vagy magara a belso fogszabalyzora gondolsz, a kulso helyett? Csak mert az utobbi nem minden esetben kivitelezheto, ha nagyobb problema van a foggal, esetleg valamilyen harapasod van, amit korrigalni kell, akkor szinte biztos, hogy kulso, hagyomanyos allando fogszabalyzora van szukseg.


En egyebkent allando fogszabalyzo utan nem kaptam ilyet, egy baratnom meg peldaul igen, szoval nem tudom, hogy ebben az esetben min mulik.

2020. okt. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Volt küldő fogszabályzóm, amit levettek és utána a fogaim mögé helyeztek fel ilyen fém csíkot.
2020. okt. 17. 00:56
 3/7 A kérdező kommentje:
*külső
2020. okt. 17. 00:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Igy mar ertem. Ehelyett a masik megoldas, amit en kaptam, az a kiveheto, ejszakai fogszabalyzo, amit kezdetben napi 12-14 orat kellett hordanom... ez szinte kivitelezhetetlen, nem is ertettem, de azert megprobaltam. Szerintem sokkal praktikusabb a retainer, meg ha zavar vagy kenyelmetlen is, mint az ejszakai fogszabalyzoval szorakozni.
2020. okt. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A fix retainertől állandóan vérzik a nyelvem. Ennél az éjszakai is jobb szerintem.
2020. okt. 17. 12:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Mikor raktak fel? Mindenkeppen akkor ezt jelezd az orvosnak, hatha lehet vele kezdeni valamit. Baratnomnek nem volt vele gondja, eleinte a beszedben zavarta, de utana semmi. Az ejszakai azert nem jobb, mert kezdetben ugye nem csak ejszakara kell hordani, kiveve, ha napi 14 orat alszol. Allandoan ki-be pattintgatni ha eszel, vagy iszol pedig kenyelmetlen, es faj. Ja meg csunya is, beszelni se lehet benne.
2020. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2 hónapja van fent. Van éjszakaim is mellette.
2020. okt. 17. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!