Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csont fog ki tud esni?

Csont fog ki tud esni?

Figyelt kérdés
Le van törve a kisörlő fogam. Az egyik félén van még egy kis perem a másikon nincs. Az egyik fele nagyon mozog ki tud esni? Persze piszkálom a nyelvemmel mert idegesit. Voltam vele dokinál azt mondja most nem húzhatja ki mert be van gyulladva de nem adott rá semmit. Elkezdett egy másik fogat meg csinálni. Mikor kérdeztem hogy ad e rá antibiotikumot azt mondta most hagyjuk. Egyébként nem fáj gyökér kezelt fog volt.
2021. febr. 6. 21:11
 1/3 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Mivel van gyökere, csak ki tud törni! Javaslom forduljàl Fogorvoshoz!
2021. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogyne tudna kiesni.
2021. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így. Nem tudom hogy csak a felső része tört le és az alja bent maradt, vagy kiesett az egész de benőtte az ínyem. Fájdalmat abszolút nem éreztem. Eredetileg is tömött fogam volt.
2021. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!