Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Műtenek mandulát jelenleg,...

Műtenek mandulát jelenleg, hogy itt a korona vírus?

Figyelt kérdés
Nem sürgős eset, de akkorák a manduláim mint 2 golf labda és egyre jobban zavar a hétköznapi dolgokban (egesz nap olyan mintha fél úton lenne 2 gombóc a torkomban, szájon át horkolok ezerrel nő létemre stb). Eddig még nem volt kötelező kivenni mert begyulladni talán egyszer ha begyulladt, de most saját döntés alapján szeretném kivetetni. De nem vagyok benne biztos, hogy megcsinálják vagy foglalkoznak e velem, így hogy ennyi a beteg.

2021. febr. 11. 19:26
 1/4 Angel3000 ***** válasza:
Kedves Kérdezô! Többnyire csak életmentô mûtéteket csinàlnak meg! Ami nem sûrgôs, nem foglalkoznak most vele! Ez van,- sajnos!
2021. febr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb szakrendelésen újra indultak az egynapos műtétek, de a fül-orr-gégészet nincs köztük.

Sajnos még várnod kell.

2021. febr. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A járvány alatt nem valószí nü,legfeljebb sürgős esetben.Saját kérésre szerintem csak fizetős helyen veszik ki a manduláid.

Előtte kell egy fül orr gégészeti vizsgálat.Jobb ha orvos javasolja a műtétet,akkor nem kell érte fizetni.

2021. febr. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez a gondom,hatalmas mandulák,állandó torokfájás.

Tudsz képet mutatni a manduláidról?

2021. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!