Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Békés megyében hol találok...

Békés megyében hol találok fogszabályozó szakorvost aki olcsón készít fogszabályozót? (ne magánorvost! )

Figyelt kérdés

Az alsó-felső állkapcsomra rögzített fogszabályozóra van szükségem. Ezt Debrecenben 60 ezerért készítik el, de mivel Békés megyében tanulok így praktikusabb lenne ott csináltatni. Ezen kívül sokkalom a hatvanezret. :S

Tudna valaki esetleg ajánlani egy jó fogorvost, aki olcsóbban megcsinálná? (Békéscsabán, Békésen, Gyulán, Gyomaendrődön...) Előre is köszönöm. :)


2010. aug. 18. 13:32
 1/5 anonim válasza:

Szia!


Tudomásom szerint csak Gyulán végeznek ilyen beavatkozást, és annak a költsége 100.000 Ft, amennyiben elmúltál 18 éves. Addig ingyenes. A gyulai kórházban van egy kitűnő szájsebész, ha szeretnéd, előkeresem az elérhetőségét!

2010. aug. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia.


16 éves vagyok. :)

De nem hinném, hogy ingyenes, én még nem hallottam ilyet. :o De legyen igazad!

Igen, jó lenne ha leírnád az elérhetőségét. Előre is köszönöm.Szia.

2010. szept. 4. 13:59
 3/5 A kérdező kommentje:
Azóta bő fél éve fent van a fogszabályzóm, és aki hasonló cipőben jár, mint én anno, annak ajánlanám a Denteverest céget (Békéscsaba,Erkel utca, Gyulán is rendelnek, ott pedig Gyár utca). :)
2012. nov. 1. 19:40
 4/5 A kérdező kommentje:
És nem ingyenes ugyan, de olcsóbb, mint máshol. Nekem (18 év betöltése előtt!) az alsó, felső rögzítettem 37 ezerbe került, plusz félévenként ívcsere, ami állkapcsonként 3000 Ft nekem. És remélhetőleg ennyi. :)
2012. nov. 1. 19:42
 5/5 A kérdező kommentje:
bocsánat, helyesbítek: állkapcsonként 1500, 2 állkapocsra 3000!
2013. febr. 6. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!