Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elhinnétek egy fogpótlásról,...

Elhinnétek egy fogpótlásról, hogy eredeti fog?

Figyelt kérdés
Cirkónium fogpótlásom lesz és nagyon félek, hogy fog látszani, hogy mű😔😔😔
2021. jún. 12. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van 4 implanátumos porcelánfogam. Olyan mintha a saját fogam lenne. Néha én is elfelejtem melyek azok a fogak annyira igazinak tűnnek.
2021. jún. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Nekem mindig feltűnik, ha valakinek nem a saját foga, főleg, ha egymás mellett több is van pótolva. De persze vannak olyan pótlások, amit pl észre sem lehet venni. Megjegyzem, ez az illető szájhigiéniájától is függ.
2021. jún. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, lehet mondani nemi hogy javitson rajta
2021. jún. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Férjemnek két felső metszője (az egyik oldalon az 1-es és 2-es foga) van dupla koronával pótolva, ráadásul sima fémkerámia korona. 2 éve van meg neki körülbelül, abszolút nem feltűnő. Én tudom, hogy korona, és mivel a felesége vagyok, bizonyos speciális helyzetekben belelátok úgy a szájába, hogy látom a kis fém szegélyt. De magán a fogon semmi nem utal a számomra arra, hogy ez pótlás.
2021. jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!