Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfájásra már kb. 2 napja...

Fogfájásra már kb. 2 napja szedem a cataflam dolót kb. 8 óránként 1 tablettát, de ez nagyon megemelte a vérnyomásomat. Milyen más gyógyszer van, ami segít, de gyakrabban lehet szedni, és nem kell félni a stroke-tól és a szívinfarktustól?

Figyelt kérdés
volt hogy mértem, és 170 117 is volt, ami azért elég félelmetes volt.
2021. júl. 16. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el fogorvoshoz, az biztosan megoldja a problémát.

Addig esetleg Cataflam helyett próbáld ki az Algopyrint, vagy az Algoflex Forte Dolo-t.

2021. júl. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
91%
2 nap az semmi, nem lesz bajod, ennyi idő alatt ez nem emeli meg a vérnyomásod, az mástól van, lehet ez a rossz fogad miatt, a fájdalom, gyulladás és a diszkomfort érzet miatt is.
2021. júl. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jó, de azt nem mondtam, hogy nekem alapból is magas szokott lenni, csak ezzel a gyógyszerrel valahogy még tovább is megy fel pl. 145 100 helyett 170 117 vagy valami hasonló.
2021. júl. 16. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Fortedol-nak nézz utána. Nekünk jó volt, de receptköteles.
2021. júl. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Fortedol hatóanyagra kb. ugyanaz, mint a Cataflam-Dolo, és az kapható recept nélkül. Ha már gyógyszerváltásról van szó, akkor jellegében más gyógyszerre kellene váltani.
2021. júl. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!