Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől fájhat az ínyem ha...

Mitől fájhat az ínyem ha voltam röntgenen is de semmit nem talált?

Figyelt kérdés
Voltam fogorvosnál sztkban és csináltak röntgent is de az orvos szerint semmi problémát nem lát. Pedig én úgy érzem több fogam is kezd töredezni sőt egyik sajnos ki is tört pedig semmit nem éreztem belőle, ott most konkrétan csak egy üres hely maradt. Szóval most fizethetnék egy csomót pótfogra pedig csak észrevehette volna hogy az a fog ki fog hullani vagy sem? Az mondjuk ott nem fáj, hetek óta fájdogál az ínyem vagy lehet fogam de inkább az ínyem jobb oldalt és néha érzem hogy feszül is. Sokszor van, hogy néha annyira fáj hogy az egész jobb arcom is ilyenkor mintha gyulladásban lenne. Betömött egy fogat ahonnan kitört egy darabka de teljesen nem tudta mert picike a hely de ott érzem, hogy fáj még és maga a tömés is baromira zavar pedig kértem hogy igazítja meg de nem tette pedig engem zavar, nagyon púpos, azóta persze lekopott de zavar. Már több napja fájdalomcsillapítót veszek mert nélküle mindig lüktetne ott. Néha van hogy nem fáj de amikor fáj, szörnyű. Hogy lehet hogy a röntgenen nem látott semmit de azóta komolyabbak a bajaim? Hozzá vissza menni nem szívesen megyek, hisz feleslegesen voltam nála párszor. 23l

2021. szept. 5. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Menj magánhoz. Ínygyulladásra használj Corsodyl öblítőt naponta 2-szer 1 percig.
2021. szept. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sztk-ban a kb 90 fokosan ferdén növő bölcsességfogamra azt mondta az orvos, hogy jó az úgy. Elmentem magánba, ahol rögtön segítettek, ki kellett műteni. Ha megteheted, inkább menj magánba.
2021. szept. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!