Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha fáj a bölcsességfogam,...

Ha fáj a bölcsességfogam, mert begyulladt körülötte az íny, azt mindenképp ki kell húzni?

Figyelt kérdés
Már évek óta nő, és én úgy látom, nem is nő rosszul, félig ki is bújt, viszont most begyulladt körülötte az íny. Időnként szokott fájni, de pár nap után elmúlik. Ezt feltétlen ki kell húzni vagy más megoldás is van?
2021. okt. 4. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy ki kell huzni, de nyilvan fogorvos tud okosat mondani. Lehet eleg, ha szedsz egy kis antibiotikumot, leszedi a fogkovet, ilyesmi.
2021. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hasonló cipőben jártam,kb.3 évíg nőtt folyamatosan.Amikor még csak picit kitört az ínyből, azt mondta a dokinő, lehet hogy ki kell szedni, aztán múlt az idő, és teljesen nem tudott kinőni, pár hónapja begyulladt de durván, soha nem gondoltam ennyire tud fájni🥵 Szóval ajánlom, hogy vetesd ki, nem hiába gyulladozik be, de persze a doktor/nő megmondja mi a teendő :) Én túl estem rajta másfél hete, és nagyon megkönnyebbültem! Sok sikert!
2021. okt. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Stimmel.Fogorvosi kérdés.
2021. nov. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!