Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap teszik fel a fogszabály...

Holnap teszik fel a fogszabályzómat. Melyikek a legjobb bébiételek? Gyümölcs és ,,sós” is lehet!

Figyelt kérdés

2021. okt. 29. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha házilag turmixolod magadnak, azzal jobban jársz :)

A bébiételek pépes kiadású ízei rettenetesek

2021. okt. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
A kecskeméti alma-banán püré nagyon finom. Én még a vitatigris gyümölcspüréjét iszom illetve villával nyomok szét banánt :)
2021. okt. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már vettük kajákat és nekem a dm sajátmárkás cukkinis répás csirkehúsos nagyon ízlik! Meg a kecskeméti sima őszibarack! Neked mikor tették fel?
2021. okt. 30. 21:28
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Miért kell így dedóskodni? Főzzetek krumplipürét, sárgarépát, pürésítsd le, tejbegrízt, bármilyen főzeléket pürésítve: karalábé, brokkoli, karfiol, zöldbab stb. Gondolom nem 5 éves vagy már.
2021. nov. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4-es. Ez nem dedóság kérdése, amiket felsorotal annak nagy részét, én se ennem meg pedig, nem vagyok válogatós. Ha ő ezt akar enni, és erre tesz fel kérdést ne olyanokat írj aminek semmi köze hozzá.
2022. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Valószínű neki nem volt fogszabályzója, és csak okoskodni meg szidni jár ide fel
2022. ápr. 26. 20:31
 7/10 anonim ***** válasza:
#5 Csak a dedósok ilyen válogatósak. A felnőttek ezt mind szeretik. Gondolom te még a töltött-káposzta "bundáját" is eldobod, meg a kolbászhéját is lehúzza, a kenyérhéjat is levágja anyu. :)
2022. ápr. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7/kérdező

Valóban, nekem nem kellett fogszabályzó, és mégis van sok szép fogam és mind a helyén. Nem szidtam senkit és nem is okoskodtam. Csak ostobaságnak tartom, ha felnőttek bébiételt csócsálnak. Az igazából csak a lusta/ügyetlen szülők gyerekeinek kell. 2 gyereket neveltem fel és csak utazáskor ettek bébipapit. Amit írtam az ételekről azt úgy is gondoltam. Van benne rost, vitamin, tápérték, fehérje. Ajánlom még, a levesben főtt csirkemájat krumplipürével összeturmixolva. Isteni finom. Mondjuk azok az ismerőseim, akiknek van fogszabályzója, rántott-húst, sült krumplit, meg Big Macket esznek. Nem is értem a problémádat.

2022. ápr. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Amikor felteszik, utána fájt, rágni nem tudtam. Mostmár én is tudok mindent enni
2022. ápr. 27. 15:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Felesleges ezen vitatkozni, ha ő olyat akar enni akkor nem fog azért mást enni mert te azt mondod. Felnőttek is válogattosak. Nem, hogy a gyerekek.
2022. ápr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!