Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Házi praktika fogfájásra?

Házi praktika fogfájásra?

Figyelt kérdés
hétfőre van időpontom, de nagyon fáj! Szoptatok, szóval túl erős gyógyszert nem vehetek be, a gyenge meg nem használ:S
2010. szept. 4. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

hát nekem volt valami krém amit az ínyemre kellett kenni, elvileg annak csillapítania kellett volna, de nekem nem csillapította. aztán már sírva könyörögtem hogy menjünk el kihúzatni, szóval megértelek.

de ha fáj, akkor miért nem mész el ügyeletes fogászatra ?

vagy magánorvoshoz ?

tesómnak hétvégén húzta ki egy magánorvos. merre laksz ? hátha jó lenne neked és akkor megadnám a telefonszámát.

2010. szept. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
pálinkával öblögetni, de nem biztos, hogy használ. A fogorvostól is egy gyógyszert fogsz kapni szerintem, mert ha be van gyulladva akkor nem érzéstelenedik el.
2010. szept. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát magánorvosomhoz kaptam hétfőre időpontot, de igazán már bármi is jó lenne:S velencén lakom.
2010. szept. 4. 16:05
 4/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!:)

tuti be van gyulladva, mert nem használ a fájdalom csillapító:S lyukas, de eddig nem csináltak vele semmit, mert mostanra nőtt csak ki,

2010. szept. 4. 16:07
 5/13 anonim ***** válasza:

első vagyok

szerintem cseréld le azt az orvost :S

nem nagyon tudsz mit csinálni nincs rá praktika... esetleg ha szerzel gyógyszertárból lidokain spray-t azt megpróbálhatod hogy befújod vele... de neked be van gyulladva nemtudom használni fog e... nekem sem használt semmi. kihúzták este, másnap már nem fájt. ezen csak ez segít. és nem ijesztgetni akarlak, de készülj fel, hogy nem lesz kellemes, mert nem fog hatni az érzéstelenítő.

ja és sajnos én miskolci orvost tudok.

2010. szept. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

ksözönöm szépen.

hát azt sejtem, hogy nem lesz kellemes, de még mindig jobb lesz, mint most...:S már a falat vakarom lassan:S

2010. szept. 4. 16:16
 7/13 anonim ***** válasza:

tudom mit érzel...

próbáld meg hogy jégkockát teszel oda, hátha jobb lesz.

vagy augmentin-t nem szedhetsz ? az gyulladáscsökkentő, lehet hogy jobb lenne vele.

2010. szept. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jajj szegénykém együtérzek veled.Én is itt kínlódom.Nekem a tömött fogam mellett lett egy hólyag nagyon fáj a fogam tegnap óta.Én csak kedden kaptam időpontot.Hajrá időpontos fogászat!!!
2010. szept. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát sajnállak... elég szívás:S konkrétan besza-beha , ahogy kiss ádi mondta:D és a kislányommal is foglalkoznom kell...nem egyszerű. de elfut a méreg és addig megyek este, míg valaki ki nem húzza, mert ezek a fogorvosok már kiborítanak a "mentsük meg" baromsággal...:@ fene a pénzéhes mindenüket
2010. szept. 4. 17:20
 10/13 A kérdező kommentje:

16:19!

augmentinem nincs itthon:S az vényköteles, nem?

2010. szept. 4. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!