Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire normális hogy ennyi...

Mennyire normális hogy ennyi idő elteltével még mindig nem tudom rendesen mozgatni a felső ajkamat érzéstelenítés után?

Figyelt kérdés

Bal oldalon felül tömtek 2 fogat, érzéstelenítéssel.

Eltelt már 5 óra, a zsibbadás kiment belőle de a bal felső ajkam még mindig fura.

Ha köpni akarok akkor ferde a szám, és a csücsörítés se megy ezen az oldalon mert csak lóg.

Ez vajon normális van valami gond van?

Eddig soha nem tömtek érzéstelenítéssel szóval fogalmam sincs ilyenkor mi a normális. A fogorvos azt mondta pár óra utána kimegy a cucc belőle.



2021. nov. 30. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem zsibbad akkor nem normális. Ha reggelre sem javul, akkor lehet rossz helyre adta az injekciót és ideget talált. Nekem már volt emiatt szájzáram.
2021. nov. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jézusom, és ilyenkor mi van? Így marad vagy mi?
2021. nov. 30. 19:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elmúlik. Lehet, hihetetlen, de nekem egy fogászati kezelés alkalmával a szuri után kettős látásom lett. Láttam a dokin, ő is megijedt, de próbált nyugtatni.

Szerencsére pár perc alatt elmúlt.

Ha magánrendelőben voltál, én a helyedben most azonnal felhívnám a fogorvost.

2021. nov. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Holnapig várok mert azért javult amióta kijöttem. Akkor a nevetés se ment mert lógott a szám, most már nevetéskor teljesen normális, meg az arcmozdulatokra is csak a köpésnél fura.
2021. nov. 30. 19:16
 5/6 A kérdező kommentje:

Szerencsére minden a régi, és már megy a köpés is.

Lehet a következő alkalommal nem kérek érzéstelenítőt mert a frászt hozta rám. Pénteken megyek újra vissza, megelítem neki hogy mi történt.

2021. nov. 30. 21:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez normális, ne aggódj. Nem maradhat úgy. Én érzéstelenítés nélkül soha nem fogok tömetni azóta, mikor mondta nem nagy lyuk, nem kell ide az. Hát kellett volna.
2021. nov. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!