Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabisok hány hónap után...

Fogszabisok hány hónap után látszott már a változás?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
5 hónap, de ez változo kinek mikor!attol is függ h hány éves vagy attól is h éjszakai vagy nappali
2010. szept. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
éjszakaim lesz és 15 éves vagyok :D
2010. szept. 12. 18:34
 3/9 A kérdező kommentje:
bocs. xd nem éjszakaim lesz :D
2010. szept. 12. 18:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó kérdés.. 4 hónap? Vagy kevesebb is. Nem azért van fönt olyan sokáig, mert sokáig nyomja vissza. Nagyon gyorsan visszanyomja, drótcsere-húzás után azért fáj olyan borzalmasan. Sokáig kell rajta lenni, hogy stabilizálódjanak a fogak. Nekem februárban tették fel, decemberre helyre mentek, levették, és ha két napig nem hordom az éjjeli stabilizátort, LÁTSZIK, hogy visszamennek a fogaim.
2010. szept. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ha már normálisan állnak nem zavar ha rajta van akár 3 évig is Xd
2010. szept. 12. 22:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hete rakták fel a felsőt, ma epdig az alsót. A látványt már én is, és a környezetem is megszokta :D (Egyébként minden ismerősöm mondta, hogy a fogszabisok aranyosak :D) Nekem 3 hét alatt egy nagyon picit már ment arrébb a fogam, az orvos is mondta. Pedig eddig nem is voltak fenn a feszítőgumik. Most eléggé fáj, nagyon érzékenyek :S Egyébként azt olvastam már it, hogy 3-4 hónap alatt már nagyon durván látszik a változás :D Nekem 1,5 évig lesz fenn. 13/L
2010. szept. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem kisszünet volt elöl, ahogy felrakta, össze is rántotta.. nyitott harapás attól függ, hogy kell e gumizd, és meddig. egyébként divat, ne aggódj, szeretni fogod:) nekem sose fájt.
2010. szept. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kösziii :D
2010. szept. 21. 22:31
 9/9 anonim válasza:
Nekem 3 hete van, de ha összehasonlítom a mintával, már most sokkal ívesebb. Meg ami drüt hozzáért az egyeseim végéhez, az már nem ér hozzá =) Kívülről vagy szemből még nem látszik, hogy hú de beljebb ment volna, de ha megfigyeled :D
2010. dec. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!