Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szegeden vagy környékén van-e...

Szegeden vagy környékén van-e hétvégén fogorvosi ügyelet?

Figyelt kérdés
mondták az osztrovszky utcát már szegeden, de nem tudunk 16000 -t kifizetni egy fogért. márha nem lesz muszáj.... de apukám majd' megőrül ugy fáj neki. ha tudtok vmit írjatok légyszi.köszönöm.
2010. szept. 18. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Van ügyelet. A Tisza Lajos körúton van a Fogklinika (a Nagyáruház közelében).

A honlapjukon (bal oldalt) megtalálod a telefonszámukat.

[link]

2010. szept. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs a fogklinkán, csak az Osztrovszky utcában. Lehet, hogy drágák, de nagyon emberiek.
2010. szept. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
Ha már ilyen komoly dologban segítettünk, s utánanéztünk olyan dolognak, aminek Te is könnyedén utánanézhettél volna, legalább annyit írhattál volna, hogy: KÖSZ!
2010. szept. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

sajnálom, hogy nem írtam. és az a feltételezés, hogy én nem néztem utána, az egyáltalán nem igaz. minden lehetőseget beírtam a gugliba -de láthatod, hogy a dentha fogászatot meg is találtam, és írtam is a problémámat-, egyébként már előre megköszöntem az egészet.. de bocsánat, hogy nem vagyok itt reggeltől estig, és nem tudok írni. szval, hogy ne tudj belém kötni. KÖSZÖNÖM SZÉPEN. egyébként megértem a felháborodásod, de úgy gondolom, hogyha ezt a kérdést valaki felteszi, és hasznos választ kap rá, akkor szavak nélkül is hálás. (de lehet ezzel csak én értek egyet..) legalábbis mi azok vagyunk.szval mégegyszer köszönjük.

u.i. a kérdést itt azért tettem fel, hogy aki a városban él, az biztosabban tudja, hogy mi mikor van nyitva, stb. én meg vidékről nem tudhatom, hogy az interneten igaz-e amit írnak.

2010. szept. 19. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!