Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Időjárás változástól fájhat a...

Időjárás változástól fájhat a fogam?

Figyelt kérdés
Még novemberben kapott gyökér kezelést a fogam és azóta semmi bajom nem volt vele. A múlt héten brutálisan meleg volt és még múlt vasárnap is. Tegnap is még meleg volt ma reggelre viszont hirtelen a melegből konkrétan hideg lett. Pont a mai napon kezdett el nem vészesen inkább enyhe tompán fájni a kezelt fogam, ha pedig kocogtatom akkor nagyon fáj. Elvileg olvastam gyökérhártya gyulladástól elkezdve a törött csontokig tartó hasonlathoz (elvileg azok is megérzik a változást). Magánfogorvos csinálta a fogamat és nem is kevés pénzért, mert sokszor kellett visszamennem, így emiatt nem akarok egyből odafutni.

2022. júl. 5. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem normális, amit leírsz. Lehet, hogy az időjárás hozta ki, de az a fog így nem teljesen oké. Szóval nem lenne hülyeség orvoshoz menni vele - max úgy döntesz, hogy inkább hagyják békén, akkor ugyanott vagy, mintha el se mentél volna. A sima konzultáció ingyenes szokott lenni (nyilván kérdezz rá előtte).
2022. júl. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fájhat.

De attól sem szabadna.

→ orvos. Nem muszáj maszekhoz.

2022. júl. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként pánikolni nem kell, valszleg kell róla kisröntgen, először antibiotikummal próbálkoznak, rosszabb esetben cserés a gyökértömés. Államiba is mehetsz, ott szerintem a kisröntgen ingyen meglesz. Abból már valami látszhat.
2022. júl. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem időjárástól, tuti.

Kérj röntgent, és akkor lehet kiderül mi az oka.

2022. júl. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!